Lursoft news

Lursoft aicina uz semināru “Ceļvedis klientu izpētē un iekšējās kontroles sistēmas izveidē”

2019. gada 1. oktobris

Biznesa  vidē  princips “zini savu klientu” nav jauns. Bet līdz ar likumdošanas izmaiņām noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jomā, rūpīga klientu izpēte daudziem uzņēmējiem – ārpakalpojumu grāmatvežiem, juristiem, starpniecības pakalpojumu sniedzējiem nekustamo īpašumu jomā u.c. ir kļuvusi par obligātu prasību.

Iekšējās kontroles sistēmas ieviešana uzņēmumā nav tikai “ķeksītis” likuma izpildei, bet arī process, kura īstenošana ikdienā mazinās iespējamos biznesa riskus. Tāpēc to veidot izvēlas ne tikai tie uzņēmēji, kuriem tā ir noteikta kā obligāta prasība. Sākot veidot iekšējo kontroles sistēmu, rodas daudzi jautājumi  – kādu informāciju iekļaut šajā sistēmā, kur meklēt nepieciešamo informāciju par klientu,  veikt klientu uzraudzību,  pierādīt, ka klientu izpēte veikta u.c.

Seminārā:

  • runāsim par iekšējās kontroles sistēmas izveides pamatprincipiem un sniegsim atbildes uz biežākajiem jautājumiem, kuri rodas, uzņēmējiem ieviešot šo sistēmu.
  • Sniegsim praktiskus ieteikumus, kā veikt klientu izpēti un īstenot uzraudzību, kādos avotos meklēt nepieciešamo informāciju, kam pievērst uzmanību.

Seminārs būs noderīgs gan tiem, kuri jau ir izveidojuši savu iekšējās kontroles sistēmu, gan tiem, kuri vēl tikai to veido, gūstot atbildes uz praktiskiem jautājumiem.

Semināra norises datumi un laiks:

17. oktobrī PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

22.oktobrī  PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

23.oktobrī  PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

24.oktobrī  PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

29.oktobrī PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

31.oktobrī  PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

5.novembrī  PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

6.novembrī  PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

7.novembrī  PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

12.novembrī  PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

13.novembrī  PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

14.novembrī  PIETEIKŠANĀS SLĒGTA

Vieta:  Lursoft birojs, Matīsa ielā 8, Rīgā

Dalība seminārā bez maksas.

Ja vēlaties būt pirmais, kurš uzzina par nākamā semināra norises laiku un vietu, lūdzu, raksti uz konsultacijas@lursoft.lv. Mēs ar Jums sazināsimies.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.