Lursoft news

Izziņās pieejama informācija par uzņēmumu nodokļu maksājumiem 2018.gadā

2019. gada 17. aprīlis

Informējam, ka Lursoft izziņas tagad papildinātas ar informāciju par komersantu veiktajiem nodokļu maksājumiem valsts kopbudžetā 2018.gadā. Tostarp pieejama informācija ne tikai par uzņēmumu kopējiem nodokļu maksājumiem, bet arī par uzņēmumu veiktajām valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām un samaksātā iedzīvotāju ienākuma nodokļa apmēru.

Lai ikvienam būtu iespēja gūt priekšstatu par interesējošā uzņēmuma attīstību un tā godaprātu attiecībā uz nodokļu nomaksu, Lursoft izziņās pieejami dati ne tikai par komersantu 2018.gadā veiktajām nodokļu iemaksām valsts budžetā, bet arī informācija par iepriekšējiem gadiem. Tā kalpos kā palīgs, izvērtējot partneru, klientu un arī konkurentu darbības stratēģiju, apzinīgumu un godprātību.

 Lursoft jau vēstīja, ka 2018.gadā VID administrētajos nodokļos uzņēmumi samaksājuši 7,17 miljardus eiro, no kuriem 2,33 miljardus eiro veido valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas, bet 1,24 miljardu eiro – iedzīvotāju ienākuma nodoklis.

Starp lielākajiem nodokļu maksātājiem arī pagājušajā gadā saglabājušies degvielas tirgotāji. Līderis ar VID administrētajos nodokļos samaksātiem 188,82 milj.EUR ir SIA “Circle K Latvia”. Jānorāda, ka pērn kopumā bijuši 4 uzņēmumi, kuru valsts kopbudžetā samaksāto nodokļu summa gada laikā pārsniegusi 100 milj.EUR. Bez SIA “Circle K Latvia” to vidū ir arī SIA “ORLEN Latvija” (160,58 milj.EUR), SIA “Neste Latvija” (151,39 milj.EUR) un SIA “PHILIP MORRIS LATVIA” (115,16 milj.EUR).

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*