Lursoft news

Ar monitoringa palīdzību seko līdzi klientu, piegādātāju un partneru nodokļu parādiem

2018. gada 27. novembris

Lai ikvienam būtu iespēja vienkopus iegūt pēc plašāku informāciju par interesējošajiem uzņēmumiem, Lursoft izziņās ir iespēja pārliecināties, vai konkrētajam uzņēmumam ir reģistrēts nodokļu parāds, kas pārsniedz 150 EUR.

Visērtāk un operatīvāk sekot līdzi informācijai par uzņēmumu nodokļu parādiem iespējams ar Klientu Portfeļa monitoringa palīdzību. Piesakoties monitoringam, tiksiet informēts, ja Jūsu norādītajam uzņēmumam tiks reģistrēts nodokļu parāds, kas pārsniedz 150 eiro, vai arī parāds tiks dzēsts. Tāpat arī iespējams sekot līdzi tam, vai uzņēmumam ir mainījusies nodokļu parāda summa.

Monitoringa datu avots ir Valsts ieņēmumu dienests, kas informāciju par nodokļu parādiem apkopo uz katra mēneša 7. un 26.datumu.

Nepieciešamību maksimāli izvērtēt sadarbības riskus nosaka normatīvie akti. Tieši tādēļ Lursoft aicina izmantot iespēju sekot līdzi informācijai par savu piegādātāju un klientu nodokļu parādiem un samazināt savus biznesa riskus.

Analizējot informāciju par savu esošo vai potenciālo piegādātāju, nodokļu parādu esamība ir viens no faktoriem, kas var būt par argumentu nesadarboties ar konkrēto uzņēmumu. Jo tieši nodokļu parāda esamība var būt kā viena no pazīmēm, kas liecina par uzņēmumu, kas savlaicīgi nenokārto savas saistības, tostarp pret valsti.

Lai pieteiktos Klientu Portfeļa monitoringam, kas ļaus Jums sekot līdzi interesējošo uzņēmumu nodokļu parādu informācijai, lūdzu, sazinieties ar savu klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot pa tālruni 67844300.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*