Lursoft news

Lursoft laikrakstu bibliotēkas News.lv izdevumu klāstu no aprīļa papildinās žurnāls “Praktiskā Astroloģija”

2018. gada 13. marts

Lursoft laikrakstu bibliotēka News.lv kļuvusi par iecienītu informācijas resursu daudziem, kuri vēlas ne tikai uzzināt par aktuālo notiekošo Latvijā un ārvalstīs, bet arī meklēt sev interesējošo informāciju vairāku gadu desmitu plašā preses izdevumu arhīvā.

Lursoft Laikrakstu bibliotēkā News.lv pieejami avīžu raksti no vairāk nekā 20 gadu sena arhīva un šo gadu laikā bibliotēkā uzkrāts jau 6,5 miljonu liels rakstu arhīvs no vairāk kā 100 dažādiem izdevumiem. Laika gaitā News.lv kļuvis par uzticamu sabiedroto gan uzņēmējiem un dažādu līmeņu menedžeriem, gan valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem, studentiem, bibliotekāriem un arī ārvalstīs dzīvojošajiem latviešiem, kuri vēlas būt informēti par valstī un viņu dzimtajā vietā notiekošo.

News.lv pieejamo izdevumu klāsts regulāri tiek papildināts, un no š.g. aprīļa sadarbībā ar izdevniecību “Mediju Nams” lasītājiem kļūs pieejami arī žurnāla “Praktiskā Astroloģija” raksti, savukārt izdevuma “Vakara Ziņas” lasītājus iepriecinās ziņa, ka sākot ar aprīli tiks arī atjaunota brīvdienu žurnāla “Vakara Ziņas” jaunāko rakstu pieejamība.

“Praktiskā Astroloģija” ir vienīgais astroloģijas žurnāls Latvijā, un tas lasītājiem sniedz profesionālus skaidrojumus par astroloģijas iespējām sadzīvē, biznesā un attiecībās. Žurnālā atradīsiet citādu skatījumu uz lietām un norisēm, par kurām zinām vai tikai nojaušam, kā arī praktiskus padomus, kā dzīvot saskaņā ar sevi un pasauli. Informējam, ka žurnāla “Praktiskā Astroloģija” viena raksta cena būs 0,19 EUR.

Balstoties uz “Mediju Nams” noteikto cenrādi, sākot ar š.g. 1.aprīli  tiks mainītas laikrakstu bibliotēkā News.lv izdevēja pieejamo laikrakstu rakstu cenas.

No š.g. 1.aprīļa viena raksta cena būs:

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*