Lursoft news

Uzņēmuma izvērstā analīze – objektīva un visaptveroša informācija par uzņēmumu

2017. gada 30. augusts

Ņemot vērā, ka noslēdzies gada pārskatu iesniegšanas periods un pieejama lielākā daļa uzņēmumu pārskatu par to darbību 2016.gadā, patlaban ir īstais brīdis, lai iepazīstoties ar Uzņēmuma izvērsto analīzi un veiktu savu konkurentu, partneru, piegādātāju un citu interesējošo uzņēmumu izvērtējumu.

Pakalpojums vienkopus nodrošina informāciju par uzņēmuma finanšu un juridiskajiem datiem līdz pat 4 gadus ilgā periodā, iespēju iepazīties ar reģistrētajiem uzņēmuma kavētajiem maksājumiem, aktuālajām tiesas sēdēm u.c. nozīmīgu informāciju.

Tāpat arī Uzņēmuma izvērstā analīze dod iespēju noskaidrot uzņēmuma reitingu. Tas aprēķināts, balstoties uz komersanta finanšu rādītājiem – maksātspēju, peļņu pirms nodokļiem, likviditāti, apgrozījuma pieaugumu, kapitāla atdevi un saistībām. Tādējādi nodrošinot iespēju gūt priekšstatu par uzņēmuma pozīcijām tirgū.

Jānorāda, ka Uzņēmuma izvērstajā analīzē skaitliskā informācija tiek atainota grafiski, kas ļauj gūt uzskatāmu priekšstatu par uzņēmuma darbību, salīdzinot to ar nozares rādītājiem.

Izmantojot šo pakalpojumu, iegūsiet objektīvu, operatīvu un uzticamu informāciju par interesējošo uzņēmumu – tas atrodas tikai viena klikšķa attālumā!

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*