Lursoft news

Lursoft samazinājis cenas vairākiem pakalpojumiem

2017. gada 5. jūnijs

Apzinoties, cik svarīga lēmumu pieņemšanā ir aktuāla informācija, Lursoft samazinājis cenas vairākiem saviem pakalpojumiem. Tas nozīmē, ka tagad informācija ir kļuvusi vēl pieejamāka!

Pateicoties samazinātajām pakalpojuma cenām, turpmāk ar vēl izdevīgākiem apmaksas nosacījumiem varēsiet iegādāties dalībnieku izziņu un noskaidrot tā saistības ar citiem uzņēmumiem. Savukārt izziņā par dalību saņemsiet informāciju par klienta vai partnera ieguldījumu citos uzņēmumos. Kā arī, izmantojot izmaiņu žurnālu, izsekot reģistrētajām izmaiņām un iepazīties ar pievienotajiem dokumentiem, vai noskaidrot uzņēmuma pēdējā gada iesniegto Peļņas vai zaudējumu aprēķinu.

Taču tas vēl nav viss – ja bizness ir starptautisks un sadarbības partneri meklējami Lielbritānijā, tad aicinām izmantot uzņēmuma un amatpersonu meklēšanu Lielbritānijas reģistrā.

Lursoft samazinājis cenas* šādiem pakalpojumiem:

  •         Izziņa par dalībniekiem -10%;
  •         Izziņa par dalību – 25%;
  •         Izmaiņu žurnāls – 50%;
  •         Peļņas vai zaudējumu aprēķins -10%;
  •         Tiešsaistes Lielbritānijas uzņēmuma reģistra dati – 20 %.

Lai uzzinātu vairāk par jaunajām pakalpojumu cenām un gūtu plašāku informāciju par Lursoft pakalpojumiem, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai zvanīt pa tālruni 67844300, vai rakstīt e-pastu uz info@lursoft.lv.

*cenas samazinātas no pamattarifa

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*