Lursoft news

Tiesas sēžu monitorings pēc Lietas numura – jauna iespēja ērtākam ikdienas darbam

2017. gada 26. aprīlis

Klientu Portfelis papildināts ar jaunu pakalpojumu – Tiesas sēžu monitoringu pēc Lietas numura.

Jaunais monitorings būs īpaši noderīgs uzņēmumiem un personām, kuras sniedz juridiskos pakalpojumus, jo turpmāk sekošana līdzi tiesas sēdēm būs daudzkārt vienkāršāka un pārskatāmāka.

Izmantojot jauno monitoringu, turpmāk saņemsiet kompaktākus monitoringa rezultātus, jo varēsiet sekot līdzi tikai sev interesējošo lietu tiesas sēdēm. Tas nozīmē, ka turpmāk Jums vairs nevajadzēs izskatīt visus reģistrētos tiesas sēžu notikumus, kā tas ir gadījumos, kad izvēlaties monitorēt Tiesas sēžu kalendāru pēc prasītāja vai atbildētāja.

Pateicoties jaunajam monitoringam, Klientu Portfelī tagad iespējams pievienot interesējošo lietu numurus un saņemt informāciju, kad to ietvaros:

  • nozīmēta sēde;
  • dzēsta tiesas sēde;
  • mainīti sēdes dati;
  • publicēts jauns nolēmums.

Pateicoties jaunajam monitoringam, lietas objekta kartiņā varēsiet ērti pārskatīt visu tiesas sēžu vēsturi. Īpaša priekšrocība: ja jums patlaban ir piekļuve Tiesas sēžu sarakstam ar iekļautiem nolēmumiem, lietas objekta kartiņā Jums būs pieejami arī publicētie nolēmumi.

Izmantojot tiesas sēžu sarakstu, Lursoft nodrošina arī iespēju interesējošo tiesas sēdi pievienot sava Klientu Portfeļa plānotājam, kas ļaus savlaicīgi saņemt atgādinājumus un nepalaist garām sev svarīgos notikumus.

Klientu Portfeļa monitoringu klāsts regulāri tiek papildināts ar jauniem pakalpojumiem un līdztekus Uzņēmumu reģistra, Maksātnespējas un Komercķīlu monitoringiem, Lursoft nodrošina arī Nekustamo īpašumu izsoļu, Būvkomersantu reģistra, Uzņēmumu akcīzes preču licenču u.c. monitoringus.

Izmantojot Klientu Portfeļa monitoringu, iegūsiet vairākas priekšrocības:

  • savlaicīgi uzzināsiet par izmaiņām;
  • ietaupīsiet savu laiku;
  • ieekonomēsiet darba resursus;
  • varēsiet ātrāk pieņemt lēmumus jautājumos, kas atkarīgi no klientu un partneru datu izmaiņām;
  • Jums tiks nodrošināta pārskatāma notikumu vēsture ar iespēju sekot izmaiņām attiecīgā uzņēmuma vai personas statusā.

Lai saņemtu plašāku informāciju par iespējām izmantot Lietu monitoringu, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot 67844300.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*