Lursoft news

Pārbaudi sava potenciālā darījuma partnera saistību ar citiem uzņēmumiem

2017. gada 16. marts

Lai mazinātu uzņēmējdarbības riskus, ir būtiski pārzināt ne tikai biznesa partneru un potenciālo klientu finanšu rādītājus, bet arī būt informētam par to saistībām ar citiem uzņēmumiem.

Pateicoties Lursoft radītajam pakalpojumam Saistību grafs, iespējams uzskatāmi pārskatīt pastāvošās saistības starp vairākiem uzņēmumiem, kā arī pārbaudīt, ar kuriem uzņēmumiem saistītas interesējošās fiziskās personas.

Pakalpojums ir īpaši parocīgs tiem, kuri vēlas pirms darījuma slēgšanas pārliecināties par personas saistībām ar citiem uzņēmumiem, tādējādi jau savlaicīgi novēršot potenciālos riskus, kas varētu rasties, noslēdzot līgumu, iepriekš nepārbaudot pieejamo informāciju par personu un tās biznesa vēsturi. Piedevām, Saistību grafs vienlaikus arī ļauj pārliecināties, vai uzņēmumi ir aktīvi, vai tiem ir reģistrētas komercķīlas un iesniegts pārskats par pēdējo finanšu gadu, kā arī par fiziskajām un juridiskajām personām reģistrētajiem aktuālajiem maksātnespējas procesiem, nodrošinājumiem un saimnieciskās darbības apturēšanu.

Lai uzzinātu par interesējošās personas saistībām, nepieciešams norādīt tikai uzņēmuma reģistrācijas numuru vai arī personas kodu fiziskajai personai, un jau pēc dažām sekundēm grafiskā veidā tiks parādīta visa Uzņēmumu reģistrā pieejamā informācija par attiecīgās personas saistībām.

Saistību grafs

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*