Lursoft news

Lursoft pasniedz speciālbalvu Mārupes uzņēmumam SIA EDS

2017. gada 19. janvāris

Lursoft ik gadu iesaistās Mārupes uzņēmumu izvērtēšanā – analizējot novadā reģistrēto uzņēmumu peļņas, izaugsmes, rentabilitātes u.c. darbības rādītājus. Ar gandarījumu jāteic, ka Mārupes uzņēmēji jau vairākus gadus pēc kārtas sevi pierādījuši kā kreatīvi, interesantām biznesa idejām apveltīti, enerģiski un darboties griboši.
Statistika parāda, ka Pierīgas reģionā 2016. gadā lielākais jaunreģistrēto uzņēmumu skaits reģistrēts tieši Mārupes novadā – 195 jauni uzņēmumi. Mārupes novads var lepoties gan ar augstāko apgrozījumu un samaksāto uzņēmumu ienākuma nodokli uz 1000 novadā reģistrētajiem iedzīvotājiem, gan arī otru lielāko peļņu un aktīvo uzņēmumu skaitu. Viens no panākumu iemesliem ir fakts, ka Mārupes novadā reģistrētie uzņēmumi ar darba vietām nodrošina vairāk darbinieku nekā novadā reģistrēti iedzīvotāji. Starpība veido pat 13,57%, kas ir ievērojams pārsvars, piedevām, Mārupe ir vienīgais novads, kurā iedzīvotāju skaits ir zemāks nekā novadā reģistrētajos uzņēmumos strādājošo skaits. Salīdzināšanai – tuvākais sekotājs ir Ķekavas novads, kurā reģistrētie uzņēmumi ar darba vietām 2015. gadā nodrošinājuši 16 026 strādājošos, kamēr iedzīvotāju skaits novadā bijis par 44,65% lielāks.

Šogad Lursoft Mārupes uzņēmēju ballē, kas notika š.g. 13. janvārī, pasniedza arī savu speciālbalvu. Tās saņēmējs ir SIA EDS. Uzņēmums, kurš nodarbina vairāk kā 10 darbiniekus un tā apgrozījums 2015. gadā pārsniedza 876 tūkst. EUR. Jāatzīmē, ka uzņēmums pēdējos 3 gados darbojies, uzrādot nepārtrauktu un būtisku peļņas pieaugumu.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*