Blog

Kaut kas vērtīgs, cienījams, gudrs un stilīgs

2016. gada 21. novembris

Kopš dibināšanas 1998. gadā žurnāls Kapitāls ir daudz mainījies un šodien kļuvis par nozīmīgāko nopietnas biznesa diskusijas platformu Latvijā. Mēs esam medijs ar kvalitatīvu tipogrāfiski iespiestu ikmēneša žurnālu, mājaslapu, emuāru (blogu), dažādām digitālajām aplikācijām (iPad, iPhone, Android) un sociālo mediju plūsmu.

Mūsu rakstu pamatmērķis ir palīdzēt lasītājam iepazīt un izvērtēt dažādus biznesa procesus Latvijā un ārvalstīs. Rakstu tēmas ir plašas – tās atklāj ne tikai uzņēmējdarbību, mēs runājam arī par politiku, ekonomiku, sabiedrību, vēsturi, izaugsmi un inovācijām un vēl daudz ko citu. Rakstu idejas ģenerē paši notikumi un žurnāla redkolēģija, kuras sastāvā ir vairāki desmiti veiksmīgu Latvijas uzņēmēju un nozaru profesionāļu.

Esam piesaistījuši daudz jaunu vietējo un ārvalstu žurnālistu, lai spētu detalizētāk un analītiskāk nekā iepriekš skatīt dažādus jautājumus kopsakarībās, vienlaikus nezaudējot galveno fokusu – Latvijas uzņēmēju.

Print

Žurnālā ir izteikts plašs viedokļu klāsts: mēs neieņemam viena viedokļa paudēja pozīciju, un mūsu raksti neatspoguļo savstarpēji vienotu viedokli, lai cik cēls un pareizs tas būtu. Prasības rakstu autoriem ir kompetence, plašas zināšanas un informētība par iztirzājamo tematu, kā arī godīgi, objektīvi un pārliecinoši pausts viedoklis, kuram autors tic.

Mēs nesagaidām, ka lasītājs piekritīs visiem paustajiem viedokļiem, sevišķi, ja rakstu autori viena numura ietvaros par to pašu notikumu izsaka polārus viedokļus un izkristalizē dažādus secinājumus. Mēs drīzāk ceram palīdzēt lasītājam virzīties ātrāk, redzēt tālāk un domāt plašāk, vairojot personisko kapitālu un tādējādi būvējot pārtikušu, jaunu un spēcīgu Latviju.

Pievienojies arī Tu! www.kapitals.lv/abone

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*