Lursoft news

Debitoru portfeļa Mainīgais kreditors – iespēja grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem palīdzēt uzlabot savu klientu maksātspēju

2016. gada 29. septembris

Neapzinīgie debitori, kuri savlaicīgi neveic rēķinu apmaksu, ne vienam vien uzņēmumam rada galvassāpes, liekot domāt metodes, kā visefektīvāk cīnīties ar negodprātīgajiem klientiem.

Visbiežāk debitoru parādu atgūšana ir uzņēmumu grāmatvežu pārziņā, tādēļ, ņemot vērā, ka mūsdienās aizvien vairāk uzņēmumu izvēlās grāmatvedības organizēšanu uzticēt ārpakalpojuma sniedzējiem, Lursoft radījis jaunu iespēju Debitoru portfeļa lietotājiem – „Mainīgo kreditoru”. Jaunais pakalpojums nodrošina iespēju grāmatvedības uzņēmumiem savu klientu vārdā Debitoru portfelī reģistrēt klientu debitoru parādus. Tādējādi grāmatvedības pakalpojumu sniedzēji var sniegt papildus atbalstu saviem klientiem un palīdzēt uzlabot to maksātspēju.

Jauno iespēju atzinīgi novērtējuši vairāki Debitoru portfeļa lietotāji, tostarp arī SIA „PRRO”, kas norāda, ka grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzējiem darbs neaprobežojas tikai ar atskaišu iesniegšanu, bet ir svarīgi arī pārstāvēt klientu intereses un rūpēties par klientu attīstību, kas, savukārt, sekmē arī paša grāmatvedības pakalpojuma sniedzēja izaugsmi.

SIA „PRRO” vadītāja Māra Rubule: „Strādājot šajā nozarē, bieži saskaramies ar to, ka klienti, nepārbaudot savus sadarbības partnerus, nonāk situācijās, kad debitori nepilda savas saistības un tiek kavēta rēķinu apmaksa. Šādos gadījumos tiek ietekmēta arī mūsu kā grāmatvedības pakalpojuma sniedzēja darbība, jo, uzkrājoties debitoru parādiem, klienti nespēj norēķināties arī par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Tieši tāpēc esam ieinteresēti palīdzēt klientiem atgūt debitoru parādus, lai varētu veidot veiksmīgu sadarbību. Šādās situācijās esam izvēlējušies izmantot iedarbīgas metodes un, reģistrējot parādus Debitoru portfelī, mēs varam palīdzēt saviem klientiem veiksmīgāk atgūt maksātspēju.”

Debitoru portfelis

Māra Rubule piebilst, ka praksē nācies sastapties ar uzņēmumiem, kuriem ir lieli debitoru parādi, taču uzņēmējiem zudusi ticība tos atgūt, jo uzņēmēji ir noslogoti, tiem nav laika apgūt jaunas sistēmas un sazināties ar debitoriem. „Šādās situācijās uzņēmumu darbu var atslogot grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēji, jo, strādājot ar attiecīgo klientu, viņi ir vislabāk informēti par uzņēmuma finansiālo stāvokli,” norāda SIA „PRRO” vadītāja.

Kas ir Debitoru portfelis?

Debitoru portfelis ir efektīvs kavēto maksājumu atguves rīks, kas pieejams visiem Lursoft klientiem bez maksas.

Izmantojot Debitoru portfeli, uzņēmumam ir iespēja atgūt naudu no juridiskajām personām par izrakstītajiem un neapmaksātajiem rēķiniem, neatkarīgi no rēķina izrakstīšanas datuma, summas un valūtas. Vienlaikus pakalpojums sniedz iespēju brīdināt pārējos Lursoft lietotājus par negodprātīgajiem sadarbības partneriem, kuri savlaicīgi neapmaksā rēķinus.

Pieteikties debitoru portfelim

Abonentiem bez papildus maksas!

Kā strādā Debitoru portfelis?

  1. Pievienojiet parādu Debitoru Portfelī.
  2. Nosūtiet parādniekam sistēmas sagatavotu vēstuli. Parādniekam tiek dota nedēļa laika, lai vienotos par parāda atmaksu.
  3. Debitoru portfelī pievienojiet informāciju par parāda atmaksu. Gadījumā, ja parāds nedēļas laikā netiek apmaksāts, informācija par to tiek publicēta Lursoft datu bāzē.

Lai iegūtu plašāku informāciju par Debitoru portfeļa iespējām un kļūtu par tā lietotāju, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot 67844300.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.