Blog

Sākusies pieteikšanās LDDK Gada balvai 2016

2016. gada 14. septembris

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina uzņēmējus pieteikties Gada balvai 2016. Balvas labākajiem darba devējiem un laureātiem vairākās citās nominācijās tiks pasniegtas noslēguma ceremonijā, kura šā gada 16. novembrī norisināsies Rīgā, Melngalvju namā.

LDDK tradicionāli apbalvo labākos darba devējus Latgalē, Zemgalē, Kurzemē, Vidzemē, Rīgā un Rīgas reģionā, savukārt lielākie uzņēmumi sacentīsies par labākā Latvijas darba devēja titulu. Tāpat šogad tiks apbalvota darba devējiem draudzīgākā valsts iestāde un pašvaldība, kā arī pirmo reizi – labākais uzņēmums – prakšu devējs.

Jau trešo gadu par ieguldījumu uzņēmējdarbības vides uzlabošanā prestižu balvu saņems arī kāds izcils Latvijas tautsaimnieks.

LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs: “Lai Latvija attīstītos straujāk un mēs spētu panākt tādu dzīves līmeni, kāds ir Eiropas attīstītākajās valstīs, mums ir vajadzīgi spējīgi tautsaimnieki. Savukārt, lai Latvijas uzņēmīgie iedzīvotāji daudz plašāk iesaistītos uzņēmējdarbībā, ir jāpaaugstina tautsaimnieku prestižs, jāpopularizē veiksmīgu uzņēmēju sasniegtais, tas, ka viņi dod darbu cilvēkiem, maksā labas algas, ka viņu ražotās preces vai sniegtos pakalpojumus augstu vērtē Latvijā un aiz mūsu valsts robežām. Praktiski katram Latvijā ir dota iespēja mēģināt realizēt savas idejas un sapņus, iesaistīties uzņēmējdarbībā. LDDK Gada balva ir kā motivācija šī mērķa sasniegšanai, tāpēc es aicinu uzņēmējus būt aktīviem, lai motivētu citus iesaistīties uzņēmējdarbībā, un pieteikt Gada balvai savas kandidatūras”.

LDDK Gada balvas pasniegšanas mērķis ir izcelt darba devēju nozīmi un ieguldījumu reģionu izaugsmē, stimulēt uzņēmējdarbību veicinošas publiskā sektora prakses attīstību visā Latvijā un labās prakses apmaiņu nozaru un reģionu līmeņos.

Darba devēji ir aicināti pieteikties Gada balvai nominācijā “Labākais darba devējs”, aizpildot anketu: http://ej.uz/lddkbalva2016, kā arī pieteikt darba devējiem draudzīgākās pašvaldības: http://ej.uz/lddkpasvaldiba2016, valsts iestādes:http://ej.uz/lddkvalsts2016 un labākos prakšu devējus. Pieteikt kandidatūru balvai par ieguldījumu Latvijas uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, aizpildot anketu:http://ej.uz/lddktautsaimnieks2016.

Pieteikumi tiek gaidīti līdz 2016. gada 7. oktobrim.

LDDK gada balvas pretendentus, kas atbildīs nolikuma kritērijiem, izvērtēs kompetenta žūrija, kurā darbosies eksperti no Valsts kancelejas, Valsts ieņēmumu dienesta, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Valsts darba inspekcijas, Latvijas Pašvaldību savienības, VAS “Latvijas Dzelzceļš”, SIA “Lursoft” un citām iestādēm un organizācijām.

2015.gadā LDDK Gada balvu kā labākais darba devējs valstī saņēma SIA “Rimi Latvia”. Latgalē par gada darba devēju tika atzīta SIA “Verems”, Vidzemē – AS “Smiltenes piens,”, Kurzemē – SIA “Krauzers”, Zemgalē – AS “Balticovo”, Rīgas reģionā – AS “Olainfarm”, bet Rīgā par labāko darba devēju tika atzīts informācijas tehnoloģiju uzņēmums “Atea Global Services”.

Par darba devējiem draudzīgāko pašvaldību pagājušajā gadā atzina Cēsu novada domi, bet balva darba devējiem draudzīgākajai valsts institūcijai netika piešķirta, ņemot vērā nesekmīgo dialogu ar valdību 2016. gada budžeta veidošanā.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.