Lursoft news

Jaunajā žurnāla Kapitāls numurā – efektīvāko Latvijas uzņēmumu vadītāju tops

2016. gada 4. augusts

Vadītājs ir viena no uzņēmuma veiksmīgas attīstības pamatatslēgām, jo tieši vadītāja lēmumi, pieredze un intuīcija ir tā, kas nosaka, cik sekmīgi nākotnē attīstīsies konkrētais uzņēmums.

Jaunajā žurnāla Kapitāls numurā sadarbībā ar Lursoft publicēts efektīvāko Latvijas uzņēmumu vadītāju tops. Tajā apkopoti mazo, vidējo un lielo uzņēmumu vadītāji, kuru vadītie uzņēmumi pēdējos gados uzrādījuši pieaugošu apgrozījumu, peļņu, rentabilitāti, kā arī strādājuši ar pozitīvu likviditāti.

Žurnāla Kapitāls un Lursoft apkopotais efektīvāko Latvijas  uzņēmumu vadītāju saraksts uzskatāmi parāda, ka, pateicoties vadītāja darba efektivitātei, neizpaliek arī uzņēmuma izaugsme. Tiesa, veicot sarakstos iekļuvušo uzņēmumu analīzi, nākas pārliecināties, ka vissīvākā konkurence valda tieši mazo uzņēmumu vadītāju starpā. Tas skaidrojams ar apstākli, ka mazāku darbības apjomu gadījumā ir iespējams panākt straujāku finanšu rādītāju, tostarp arī rentabilitātes, pieaugumu, kamēr lielajiem uzņēmumiem izaugsmes nodrošināšanai jāpieliek ievērojami lielākas pūles. Tas lielā mērā arī izskaidro iemeslu, kādēļ Latvijas efektīvāko uzņēmumu vadītāju sarakstā nav iekļuvuši vairāki lielie, sabiedrībā labi zināmie uzņēmumi, kuri parasti ierindojas mediju veidoto veiksmīgo uzņēmumu sarakstu virsotnēs.

Žurnāla Kapitāls augusta numuru meklē preses tirdzniecības vietās.

Latvijas efektīvākie uzņēmumu vadītāji

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*