Lursoft news

Lursoft akcijas laikā visiem gada pārskatiem -50% atlaide!

2016. gada 2. jūnijs

Lursoft datu bāzēs pieejami jau vairāk nekā 115 tūkstoši gada pārskatu par aizvadīto gadu. Tādēļ pēdējais laiks pārbaudīt, cik sekmīgi 2015.gadu aizvadījuši Tavi konkurenti, klienti un sadarbības partneri.

Šī iemesla dēļ š.g. 7.jūnijā, otrdien, no plkst. 10.00 līdz 11.00 aicinām izmantot izdevīgo piedāvājumu, kura laikā vienu stundu visi gada pārskati būs pieejami ar 50% atlaidi!

Izmantojot Lursoft īpašo piedāvājumu, pārbaudi, vai Tavu konkurentu apgrozījums pagājušajā gadā ir pieaudzis, un noskaidro, vai Tavi klienti strādājuši ar peļņu.

Izmanto iespēju iegūt noderīgu informāciju, kas var palīdzēt Tava uzņēmuma turpmākajā darbā, analizējot gan tirgus izaugsmi, gan esošo klientu un sadarbības partneru potenciālu!

Akcijas ietvaros atlaide tiks piemērota:

  • Uzņēmumu gada pārskatiem iesniegtajā formātā;
  • Uzņēmumu gada pārskatiem skenētā veidā;
  • Uzņēmumu bilancēm, peļņas vai zaudējuma aprēķiniem un naudas plūsmu pārskatiem;
  • Multi atskaitēm par bilancēm un peļņas vai zaudējumu aprēķiniem;
  • Biedrību bilancēm un ieņēmumu un izdevumu pārskatiem.

Meklēt Gada pārskatu datu bāzē

* Atlaides nesummējas

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.