Lursoft news

Piesaki uzņēmumu balvai BIZNESA LEPNUMS 2016!

2016. gada 17. maijs

No 16.maija, līdz 6.jūnijam žurnāls “iBizness” aicina mazos un mikro uzņēmumus pieteikties balvai BIZNESA LEPNUMS 2016. Uz balvu var pretendēt uzņēmumi, kuri ieviesuši inovatīvu produktu, īstenojuši oriģinālu produkta virzības stratēģiju, apguvuši jaunus tirgus, lepojas ar strauju apgrozījuma pieaugumu vai augstiem produktivitātes rādītājiem.

Šī pasākuma idejas autore, SIA “Izdevniecība iŽurnāli” valdes priekšsēdētāja, “iBizness” galvenā redaktore Kristīne Dzelstiņa saka: “Ik dienas medijos dzirdam par lieliem un vareniem uzņēmumiem, miljonos mērāmu apgrozījumu, taču visā Latvijā ir desmitiem tūkstoši mazu uzņēmumu, aptuveni tikpat daudz aizraujošu biznesa stāstu. Tieši šie uzņēmumi, manuprāt, veido biznesa vidi un kultūru Latvijā, virza mūsu valsts attīstību. Lai izceltu un godinātu mazos un mikro uzņēmumus, rīkojam pasākumu BIZNESA LEPNUMS 2016, kas ļaus arī plašākai sabiedrībai uzzināt mazo uzņēmumu veiksmes stāstus.”

Balvai aicināti pieteikties mazie un mikrouzņēmumi, kuri 2015.gadā ir strādājuši ar peļņu un veiksmīgi to turpina darīt arī šogad, kuriem 2015.gadā ir bijis vērojams apgrozījuma pieaugums un nav nodokļu parādu uz 30.04.2016. Mikrouzņēmumu grupā vērtēsim uzņēmumus ar apgrozījumu līdz 100 000 EUR, bet mazo uzņēmumu grupā – līdz 700 000 EUR. Balvai uzņēmumus var pieteikt to īpašnieki vai darbinieki, sadarbības partneri vai klienti.

Uzvarētājs katrā no minētajām grupām savā īpašumā iegūs galveno balvu – mākslinieka Aivara Kerliņa izgatavoto “Veiksmes atslēgu”. Tāpat konkursa finālistiem tiks pasniegtas sadarbības partneru pārsteiguma balvas.

Pasākumu organizē žurnāls “iBizness” sadarbībā ar SIA “LURSOFT IT”, atbalsta AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” un SIA “Tele2”.

SIA “LURSOFT IT” valdes locekle Daiga Kiopa vērtē: “Mazie uzņēmēji ieņem būtisku lomu Latvijas tautsaimniecībā, veidojot vairāk nekā 94% no kopējā Latvijā reģistrēto uzņēmumu skaita. Tiesa, ierasti dažādos sarakstos un topos galvenokārt tiek izcelti lielie uzņēmumi, nepelnīti aizmirstot par mikro un mazo uzņēmumu pienesumu Latvijas ekonomikai. Tādēļ esam gandarīti iesaistīties iniciatīvā, kuras mērķis ir izcelt un stāstīt sabiedrībai par mikro un mazajiem uzņēmumiem un to vadītājiem, kuri ir radījuši jaunas, oriģinālas idejas, ieviesuši inovatīvus produktus un uzrādījuši labus finanšu rezultātus. Esam pārliecināti, ka šo uzņēmumu veiksmes stāsti kalpos citiem par iedvesmas avotu savas uzņēmējdarbības uzsākšanai.”

ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš atzīmē: “Mazo uzņēmumu izaugsmei šodien ir pieejams plašs finanšu pakalpojumu klāsts privātajā finanšu tirgū, savukārt gadījumos, kad uzņēmumam finansējums privātajā tirgū nav pieejams, tam jādodas uz ALTUM, kas ar savu piedāvājumu papildina komercbanku produktu klāstu. Pusotra gada laikā mēs esam finansējuši vairāk nekā 1400 mikrouzņēmumus, viņu attīstībā ieguldot  aptuveni 50 miljonus eiro. Mēs apzināmies, ka mazie uzņēmumi ir vitāli svarīgi valsts ekonomikai,  tāpēc ar prieku un lepnumu šogad esam kļuvuši par konkursa BIZNESA LEPNUMS 2016 partneri, lai kopīgiem spēkiem veicinātu mazo uzņēmumu aktivitāti un izaugsmi.”

“Mobilo tehnoloģiju gudra pielietošana sniedz plašas iespējas uzlabot darba efektivitāti ne vien lielos, bet arī mazos uzņēmumos. Ir patiess gandarījums par mūsu biznesa klientiem, kuri savu ikdienas darbu padara gan ražīgāku, gan patīkamāku ieviešot aizvien jaunus mobilo tehnoloģiju risinājumus. Mobilitāte, efektīva komunikācija un informācijas aprites automatizācija ļauj uzņēmumam spert nozīmīgus soļus virzienā uz izaugsmi,”  saka SIA “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Izvirzīt uzņēmumu balvai BIZNESA LEPNUMS 2016 var līdz š.g. 6.jūnijam, aizpildot pieteikuma formu http://ibizness.lv/lapas/biznesa-lepnums-2016

Uzvarētāji tiks paziņoti balvas BIZNESA LEPNUMS 2016 pasniegšanas ceremonijas laikā 6.jūlijā “Spīķeru” koncertzālē, kur vienlaikus ar uzvarētāju godināšanu notiks arī forums “Mazais uzņēmums Latvijā”.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*