Lursoft news

Ar monitoringu uzzini pirmais par jaunākajiem iesniegtajiem pārskatiem!

2016. gada 15. marts

Tuvojoties maijam, uzņēmēji aizvien aktīvāk steidz iesniegt gada pārskatus, tādēļ, lai nepalaistu garām sev svarīgu informāciju, aicinām izmantot Klientu Portfeļa Gada pārskatu monitoringu.

Gada pārskatu monitorings ļauj operatīvi saņemt informāciju par savu sadarbības partneru, klientu un konkurentu iesniegtajiem gada pārskatiem, informējot, ja tiek iesniegts jauns gada pārskats vai arī tas tiek anulēts.

Pateicoties Gada pārskatu monitoringam, Tev ik dienu vairs nebūs jātērē savs laiks, datu bāzē pārbaudot, vai interesējošais uzņēmums ir iesniedzis savu jaunāko gada pārskatu, jo informāciju par to saņemsi savā e-pastā. Tas nozīmē, ka turpmāk varēsi ieekonomēt savu laiku, vienkopus uzzinot, kuri no interesējošajiem jaunajiem pārskatiem ir jau pieejami, un nepieciešamības gadījumā ar finanšu informāciju iepazīties Lursoft datu bāzē.

Lursoft dati liecina, ka pārskatus par 2014.finanšu gadu iesnieguši teju 94 tūkstoši uzņēmumu, savukārt līdz š.g. 15.martam gada pārskatus par darbību aizvadītajā gadā iesnieguši nepilni 4 tūkstoši komersantu. Tādēļ, prognozējot, ka jau tuvākajā laikā strauji pieaugs iesniegto gada pārskatu skaits, savlaicīgi piesakies monitoringam, lai nepalaistu garām svarīgāko informāciju.

Piesakies izmēģinājumam

Lai uzzinātu vairāk par Gada pārskatu monitoringu un pārējiem Klientu Portfeļa piedāvātajiem risinājumiem, kas var palīdzēt uzlabot Tava uzņēmuma ikdienas darbu, aicinām sazināties ar mums, rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv vai zvanot pa tālruni 67844300.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*