Lursoft news

Aicina pieteikties balvai “Latvijas Eksportprece 2015”

2015. gada 24. augusts
eksportprece-2015
Latvijas Eksportpadome aicina pieteikties eksportspējīgos uzņēmumus un to atbalstītājus Gada balvai “Latvijas Eksportprece 2015”. Konkursu organizē Latvijas Eksportpadome ar mērķi paust atzinību, novērtēt un vēlreiz atgādināt par Latvijā esošiem un strādājošiem uzņēmumiem, kas ražo un eksportē augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, nesot Latvijas vārdu pasaulē.
Latvijas Eksportpadome gada balvu „Latvijas Eksportprece 2015” organizē, lai vienlaikus novērtētu uzņēmumu sniegumu un ieguldījumu savā un visas valsts attīstībā, kā arī lai dotu iespēju uzņēmumiem iegūt papildu atbalstu eksporta un uzņēmējdarbības kopumā veicināšanai. Konkursa laureātiem ir iespēja saņemt balvu, reklāmu un publicitāti „Latvijas Eksportpadomes” informatīvo atbalstītāju medijos, kā arī tiesības izmantot konkursa „Latvijas Eksportprece 2015″ laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos.
 „Mums Latvijā ir daudz inovatīvi domājošu, spējīgu un enerģisku uzņēmēju, kas veido kompānijas ar augstu efektivitāti, piedāvā radošas idejas, ražo preces un pakalpojumus, kas tiek augstu novērtēti arī ārvalstīs. Patreizējā ekonomiskā situācija Latvijā vēlreiz apliecina, ka tieši no šādiem – nākotnes perspektīvās domājošiem – uzņēmumiem būs atkarīga arī mūsu valsts turpmākā attīstība, tādēļ ir jānovērtē un jālepojas ar sasniegumiem, mudinot arvien jaunas kompānijas ražot un piedāvāt eksporta tirgos konkurētspējīgus produktus. „Latvijas Eksportprece 2015” ir veids, kā pateikt paldies un vienlaikus uzsist uz pleca uzņēmumiem, kuri šajā gadā uzrādījuši labākos rezultātus,” atzīmē Latvijas Eksportpadomes pārstāvis – eksperts Aivars Kalniņš.
Savukārt bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš “Latvijas Eksportprece 2014” apbalvošanas ceremonijā  uzsvēra: “Eiropas Savienības valstu izaicinājums ir piedāvāt eksportspējīgas un kvalitatīvas preces strauji augošajos pasaules tirgos. Arī Latvija un tās uzņēmēji nav izņēmums. Mēs varam izmantot savu ģeogrāfisko novietojumu, tradīcijas un iespējas, lai piedāvātu labāko, kas mums ir. Kvalitatīvas produkcijas ražošana un tās aktīva virzība eksporta tirgos ir svarīgākais Latvijas iedzīvotāju ekonomiskās labklājības izaugsmes ceļš. Šo mērķi varam sasniegt, kopīgi strādājot un atbalstot tos uzņēmējus, kas uzņemas risku būt pirmie pasaules tālākajās valstīs”.
Latvijas uzņēmumi augstu novērtējuši saņemtos apliecinājumus, izvietojot tos goda vietā, piemēram, a/s “Smiltenes Piens” savu apbalvojumu izstādījis mājas lapā.apliecio
Nedaudz par iepriekšējā gada konkursu „Latvijas Eksportprece 2014”, kurā augsto novērtējumu saņēma 10 uzņēmumi, un publicitāti ap to.
Mediji plaši atspoguļoja apbalvojuma piešķiršanu:
Dienas bizness http://ejuz.lv/epdb
Bizness.lv http://ejuz.lv/epbiz
Informāciju plaši snieguši arī portāli Ekonomika.lv, Eksports.lv, Labdien.lv, Leta, BNS, Rīts, Diena.lv, Novados.lv, Lauku Dzīve, Latvia Today un ap 30 reģionālie izdevumi.

  Quality_11 (1)

Latvijas Eksportpadome piešķir arī preču zīmi “Quality Product of Latvia”, lai ārvalstu patērētājus informētu par produktu grupu, kas ražoti Latvijā.
Ja uzņēmumi saredz iespēju atbalstīt vai piedalīties konkursā “Latvijas eksportprece 2015”, iegūstot jaunas sadarbības iespējas un plašu publicitāti medijos, laipni aicināti sazināties ar Eksportpadomi.
Dalību konkursā var pieteikt ne tikai eksportspējīgie uzņēmēji, bet arī atbalstītāji, kuri ar savu ieguldījumu spēs palīdzēt uzņēmumu turpmākai attīstībai un kopīgi veidot veiksmes stāstu. Gada balvas “Latvijas Eksportprece 2015” pretendentus izvērtēs eksperti, laureāti tiks paziņoti svinot Latvijas valsts dibināšanas gadadienu š.g. novembrī.
Sīkākas uzziņas un kontakti: Latvijas Eksportpadome, tālrunis 22358201,
e-pasts: info@eksports.lv, 

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*