Lursoft news

Kurš pērn nopelnījis, kurš zaudējis? 

2015. gada 19. augusts

Lasi žurnālu Kapitāls un seko Lursoft!

main

20. augustā notiks preses konference, kurā biznesa žurnāls “Kapitāls” iepazīstinās ar Latvijas 2014. gada lielākās peļņas un dividenžu guvējiem, kā arī lielākos zaudējumus cietušajiem biznesa pārstāvjiem.

Žurnāls “Kapitāls” jau trešo gadu vienkopus publicē trīs sarakstus, kas sniedz precīzu priekšstatu par Latvijas nacionālās uzņēmējdarbības stāvokli un virzību.

Ikgadējo Latvijas pelnītāju, zaudētāju TOP 100 veidojis žurnālists Lato Lapsa sadarbībā ar Lursoft, apkopojot Latvijas uzņēmumu 2014. gada pārskatos norādīto informāciju un izvērtējot reģistrēto kapitāldaļu īpašnieku dalību uzņēmumos, sniedzot iespēju uzzināt, kuri uzņēmēji 2014. gadā guvuši vislielāko peļņu, kuriem izmaksātas lielākās dividendes un kuru piederošie uzņēmumi cietuši lielākos zaudējumus.

Preses konference notiks ceturtdien, 20.augustā plkst.11.00, viesnīcā “Hotel Bergs”, Rīgā, Elizabetes ielā 83/85.

Avoti: Lursoft, Kapitāls, Leta.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.