Lursoft news

Lursoft papildinājis uzņēmumu izziņas ar informāciju par komersantu veiktajiem nodokļu maksājumiem

2015. gada 10. aprīlis

Rūpējoties par to, lai lietotājiem vienkopus būtu pieejama pēc iespējas plašāka informācija, kas palīdzētu pieņemt veiksmīgus biznesa lēmumus, Lursoft papildinājis uzņēmumu izziņas ar informāciju no Valsts ieņēmumu dienesta par komersantu veiktajiem nodokļu maksājumiem valsts kopbudžetā 2014.gadā.

Tagad, līdztekus līdz šim pieejamajai informācijai par uzņēmumiem, Lursoft izziņās varēsiet uzzināt interesējošā uzņēmuma kopējos maksājumus valsts kopbudžetā 2014.gadā, tostarp informāciju par samaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli un valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām.

Izziņās pieejamā informācija par veiktajiem nodokļu maksājumiem valsts budžetā ikvienam kalpos kā palīgs, lai izvērtētu klientu, partneru un arī konkurentu darbības stratēģiju, apzinīgumu un godprātību, ļaujot pieņemt izsvērtus lēmumus par turpmāko sadarbību ar konkrētajiem uzņēmumiem.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.