Lursoft news

Monitorings – efektīvākai klientu pārraudzībai

2015. gada 16. februāris

Lursoft veiktais pētījums liecina, ka ievērojams skaits uzņēmēju paļaujas, ka klienti un sadarbības partneri par izmaiņām savos datos informēs paši, kā rezultātā nereti tiek palaista garām svarīga informācija, kas bieži vien uzņēmumu var novest pie negaidītiem zaudējumiem. Tādēļ svarīgi būt savlaicīgi informētam par aktuālajām izmaiņām klientu un partneru datos, lai vajadzības gadījumā varētu pieņemt nepieciešamos lēmumus un izvairīties no iespējamiem zaudējumiem.

Evektīvākai klientu pārraudzībai piedāvājam izmantot Klientu Portfeļa Monitoringu, kas ir uzticams palīgs, kurš informēs par svarīgākajām izmaiņām.

Klientu Portfelis nodrošina vairāk nekā 20 monitoringa veidus, ļaujot sekot līdzi uzņēmumu reģistrācijas datu izmaiņām, reorganizācijai, iesniegtajiem gada pārskatiem, maksātnespējas notikumiem, saimnieciskās darbības apturēšanai, nozīmētajām tiesas sēdēm u.c. notikumiem.

Par Klientu Portfeļa priekšrocībām ir pārliecinājušies daudzi uzņēmumi, tostarp arī SIA Web Dienests vadītājs Andris Krogzems, kurš stāsta, ka uzņēmumam ik mēnesi nākas sadarboties ari vairākiem jauniem partneriem un klientiem, tādēļ, vienojoties par apmaksas nosacījumiem, vienmēr bijis jābaidās par to, ka tiek pārlieku riskēts. „Kopš esam sākuši lietot Klientu Portfeļa monitoringu, varam strādāt daudz drošāk, jo pastāvīgi tiekam informēti par mūsu klientu datu izmaiņām dažādos reģistros, tāpēc droši var teikt, ka Klientu Portfeļa izmantošana noteikti atmaksājas,” piebilst A. Krogzems.

Tavi būtiskākie ieguvumi, izmantojot Klientu Portfeļa monitoringu:

  • iespēja informāciju par izmaiņām uzzināt pirmajam;
  • ietaupīti līdzekļi;
  • darba resursu ekonomija;
  • ātrāka lēmumu pieņemšana jautājumos, kas atkarīgi no klientu un partneru datu izmaiņām;
  • pārskatāma notikumu vēsture.

Lai uzzinātu, kā monitorings var palīdzēt veicināt Tava biznesa izaugsmi, sazinies ar mums, zvanot pa tālruni 67844300, vai rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv.

Monitoringa izmēģinājumam piesakies www.klientuportfelis.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*