Lursoft news

Ar Saistību grafu atklāj sava potenciālā darījuma partnera saistības ar citiem uzņēmumiem

2014. gada 10. novembris

Kā zināms, aiz ikviena uzņēmuma vārda stāv vismaz viena fiziska persona, taču dažkārt kopsakarības starp personām un uzņēmumiem ir sarežģīti saskatīt, tādēļ Lursoft izstrādājis pakalpojumu Saistību grafs.

Ar tā palīdzību iespējams uzskatāmi atklāt pastāvošās saistības starp vairākiem uzņēmumiem un pārbaudīt, ar kurām juridiskajām personām saistītas interesējošās fiziskās personas. Pakalpojums ir īpaši parocīgs tiem, kuri vēlas pirms darījuma slēgšanas pārliecināties par personas saistībām ar citiem uzņēmumiem, tādējādi jau savlaicīgi novēršot potenciālos riskus, kas varētu rasties, noslēdzot līgumu, iepriekš nepārbaudot pieejamo informāciju par personu un tās biznesa vēsturi.

Lai atrastu saistības, Tev tikai jānorāda interesējošās fiziskās personas reģistrācijas numurs vai arī personas kods fiziskajai personai un jau pēc dažām sekundēm grafiskā veidā Tev tiks parādīta visa Uzņēmumu reģistrā pieejamā informācija par attiecīgās personas saistībām.

Lai pats personīgi varētu pārliecināties par Saistību grafa priekšrocībām un lietderību, Lursoft saviem klientiem pakalpojumam piedāvā īpaši izdevīgu cenu, ļaujot abonentiem tikai par 5 EUR uzzināt visas personas saistības, neierobežojot atainoto objektu skaitu.

Papildu informācija:

Saistību grafs: https://www.lursoft.lv/lv/saistibu-grafs

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*