Lursoft news

Analītiskajiem pakalpojumiem 9.oktobrī no 10:00 līdz 12:00 atlaides līdz 70%!

2014. gada 6. oktobris

Ikviens uzņēmējs, vadītājs, finansists un vadošais menedžeris zina, ka, pieņemot lēmumus, ir svarīgi tos balstīt uz precīzu un pārbaudītu informāciju. Diemžēl ikdienā, kad dienas laikā ir jāpieņem pat vairāki nozīmīgi lēmumi, kas var ietekmēt uzņēmuma nākotnes virzību, nav ne pietiekami daudz laika, ne cilvēku resursu, lai analizētu pieejamos datus, padziļināti izpētot konkurentu, esošo un topošo sadarbības partneru finanšu rādītājus un darbības nozares.

Tādēļ Lursoft piedāvā izmantot Analītiskos pakalpojumus, kas ļauj dažu minūšu laikā gūt uzskatāmu priekšstatu par interesējošā uzņēmuma darbību, tā finanšu rādītājiem, nozares attīstību, kā arī personu saistību ar uzņēmumiem.

Lai Tu varētu pārliecināties par šo pakalpojumu lietderību un priekšrocībām, ceturtdien, 9.oktobrī, no plkst. 10:00 līdz 12:00 Analītiskajiem pakalpojumiem dāvināsim atlaidi līdz 70%. Izmanto iespēju iegūt noderīgu informāciju, kas var palīdzēt Tev uzņēmuma turpmākajā darbībā!

Karsto stundu laikā atlaides būs pieejamas šādiem Analītiskajiem pakalpojumiem:

  • Nozaru finanšu koeficienti (-70%);
  • Finanšu analīze (-60%);
  • Uzņēmuma izvērstā analīze (-50%);
  • Uzņēmumu salīdzināšana (-50%);
  • Saistību grafs (-70%).

 

Vairāk par Analītiskajiem pakalpojumiem

Lursoft Uzņēmumu izvērstā analīze ļauj vienkopus iegūt ziņas par interesējošā uzņēmuma finanšu un juridiskajiem datiem, kā arī dod uzņēmuma reitinga novērtējumu. Papildu tam skaitliskā informācija tiek atainota arī grafikos, ka ļauj gūt uzskatāmu priekšstatu par uzņēmuma darbību. Būtiski, ka Uzņēmuma izvērstajā analīzē dati tiek analizēti neatrauti no situācijas nozarē un valstī kopumā.

Uzņēmumu salīdzināšana ļauj vienlaicīgi salīdzināt līdz pat 4 uzņēmumu finanšu rādītājus, vienlaicīgi tos salīdzinot arī ar nozares vidējiem rādītājiem, kas ir būtiski, izvērtējot konkurentu darbību un meklējot jaunus sadarbības partnerus, jo ļauj ieekonomēt gan laika, gan finanšu resursus.

Lursoft piedāvātā Finanšu analīze dod iespēju izvērtēt interesējošā uzņēmuma likviditātes, aktivitātes, kapitāla struktūras un arī ienesīguma rādītājus. Svarīgi, ka analīzes rezultātā iegūtos datus iespējams salīdzināt ar uzņēmumu vidējiem rādītājiem nozarē un valstī kopumā.

Gadījumos, kad nepieciešams izvērtēt konkrētas nozares darbību, lai pieņemtu lēmumu par, piemēram, uzņēmuma darbības paplašināšanu vai jauna komersanta dibināšanu, labs palīgs būs Nozaru finanšu koeficienti.

Ar Saistību grafa palīdzību iespējams uzskatāmi atklāt pastāvošās saistības starp vairākiem uzņēmumiem un pārbaudīt, ar kādām juridiskajām personām saistītas interesējošās fiziskās personas.

Līdztekus dažādiem analītiskajiem pakalpojumiem Lursoft sadarbībā ar Capitalia ikvienam piedāvā bez maksas uzzināt interesējošo uzņēmumu vērtību naudas izteiksmē gan par 2012., gan 2013.gadu. Uzņēmuma novērtējums ļauj ne tikai pārliecināties par uzņēmuma vērtību, bet arī gūt priekšstatu par kompānijas darbību un attīstību, kā arī salīdzināt uzņēmumus savā starpā.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*