Lursoft news

Pieejams uzņēmumu novērtējums par 2013.gadu

2014. gada 25. septembris

Sākot ar šodienu visiem Lursoft klientiem pieejams uzņēmumu novērtējums par 2013.gadu.

Pakalpojums dod iespēju dažu sekunžu laikā iegūt interesējošā uzņēmuma novērtējumu naudas izteiksmē gan par 2012., gan 2013.gadu, sniedzot priekšstatu par kompānijas darbību un attīstību, kā arī ļauj ērti un uzskatāmi salīdzināt uzņēmumus savā starpā. Ar Uzņēmuma novērtējuma palīdzību vari pārbaudīt ne tikai savu konkurentu un partneru kompāniju vērtību, bet arī noskaidrot, cik vērts ir Tavs uzņēmums.

Uzņēmumu novērtējumu aprēķini tiek veidoti, pamatojoties uz Lursoft datu bāzēs pieejamajiem finanšu rādītājiem, ņemot vērā kompāniju un darbības nozaru vēsturiskos apgrozījuma, kā arī izaugsmes un rentabilitātes rādītājus. Novērtējumā netiek ņemtas vērā uzņēmumu nākotnes prognozes un citi specifiski faktori, kas varētu ietekmēt uzņēmumu tirgus vērtību.

Novērtējums ir indikatīvs un var neņemt vērā uzņēmuma unikālos apstākļus, izaugsmes plānus un citus specifiskus apsvērumus, kuri ietekmē tirgus vērtību. Precīzam uzņēmuma novērtējumam ieteicams pasūtīt individuāli veiktu uzņēmuma novērtējumu.

Lai uzzinātu uzņēmuma novērtējumu, https://www.lursoft.lv/uznemuma_novertejums.html ieraksti uzņēmuma nosaukumu vai reģistrācijas numuru, no meklēšanas rezultātiem izvēlies interesējošo uzņēmumu un klikšķini uz tā nosaukuma. Acumirklī saņemsi uzņēmuma novērtējumu!

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*