Lursoft news

Izstrādāta aplikācija, kas nodrošina ērtu piekļuvi uzņēmumu datiem

2014. gada 2. septembris

Lursoft izstrādājis aplikāciju, kas nodrošina ērtu piekļuvi svarīgākajai informācijai par Latvijā reģistrētajiem uzņēmumiem.

Aplikācija mobilo telefonu un planšetdatoru lietotājiem ļauj ne tikai iepazīties ar uzņēmuma pamatdatiem, bet arī pārbaudīt, vai uzņēmumam ir reģistrēti kādi apgrūtinājumi, uzzināt tā finanšu reitingu un noskaidrot tā aktuālo amatpersonu, prokūru un dalībnieku skaitu.

Ar aplikācijas palīdzību Lursoft vēlas nodrošināt iespēju ikvienam saņemt nepieciešamo informāciju par Latvijas uzņēmumiem visērtākajā veidā un vietā, sniedzot iespēju pārbaudīt interesējošā uzņēmuma datus neatkarīgi no atrašanās vietas, ja vien personas rīcībā ir viedtelefons vai planšetdators ar internera pieslēgumu. Tagad nepieciešamības gadījumā pārbaudīt uzņēmumu datus varēsiet, arī atrodoties sabiedriskajā transportā, parkā vai biznesa tikšanās laikā.

Klientu ērtībām aplikācija pieejama latviešu, angļu un krievu valodās.

Lursoft izstrādātā aplikācija paredzēta Android operētājsistēmai un bez maksas lejuplādējama Google Play.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.