Lursoft news

Ar Klientu Portfeļa jaunajiem monitoringiem tagad iespējams sekot līdzi notikumiem konkrētās adresēs un teritorijās

2014. gada 26. jūnijs

Lursoft informē, ka Klientu Portfeļa monitoringu klāsts papildināts ar diviem jauniem, sen gaidītiem monitoringu veidiem – Teritoriju un Adrešu monitoringu.

Adrešu monitorings sniedz iespēju uzzināt pirmajam, kad interesējošajā adresē tiek reģistrēts vai arī likvidēts kāds uzņēmums, kā arī mainīta tā juridiskā adrese, savukārt ar Teritoriju monitoringa palīdzību iespējams sekot līdzi jaunreģistrētajiem uzņēmumiem, kas tiek reģistrēti konkrētajā pilsētā vai novadā.

Jaunie monitoringi ir palīgs gan pašvaldībām, kuras aktīvi analizē un seko līdzi pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu darbībai, tostarp arī jaunreģistrētajiem uzņēmumiem, gan arī komersantiem, kuri vēlas savus pakalpojumus un produkciju piedāvāt konkrētā teritorijā esošajiem jaunajiem uzņēmumiem.

Jau vēstīts, ka darba dienā ik stundu reģistros tiek reģistrēti vairāki simti notikumu, kuru izsekošanai nepieciešami lieli darba resursi un precizitāte, tādēļ lieliska alternatīva ir Klientu Portfeļa monitoringi, ar kuru palīdzību iespējams sekot līdzi interesējošajiem notikumiem, tādejādi ieekonomējot gan finanšu un laika resursus, gan arī izvairīties no riska palaist garām svarīgu informāciju, kas varētu negatīvi ietekmēt Jūsu uzņēmuma turpmāko attīstību.

Lai iegūtu papildu informāciju par Klientu Portfeļa monitoringiem un iespējām, aicinām sazināties ar mums, zvanot pa tālruni 67844300 vai arī rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv