Lursoft news

Noskaidrots, kurš šogad ieguvis Biznesa tīģera titulu

2014. gada 18. jūnijs

Otrdien, 17.jūnijā, paziņots gadskārtējā konkursa Biznesa tīģeris 2014.gada uzvarētājs. Šogad par Biznesa tīģera titulu sacentās Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Latvijas filiāles vadītāja Evija Dundure, Latvijas Balzams komercdirektos Valters Kaže, SmartLynx Airlines valdes loceklis un viceprezidents komercjautājumos Jurģis Sedlenieks, Mārupe Wake Park īpašnieks un valdes loceklis Kristaps Gredzens un Baltijas Izklaides Aģentūras radošais valdes loceklis Andris Jēkabsons.

Šogad konkursā uzvaras laurus plūca SmartLynx Airlines viceprezidents komercjautājumos Jurģis Sedlenieks, kurš norāda, ka jebkuras pārdošanas aktivitātes panākumu pamatā ir sistemātiskums un neatlaidība. Viņaprāt, īpaši B2B jomā, būtiski ir uzturēt kontaktu ar iespējamiem pakalpojuma klientiem arī gadījumā, ja pirmie centieni noslēgt darījumu nav vainagojušies ar panākumiem.

SIA SmartLynx Airlines valdes loceklis un komercdirektors Jurģis Sedlenieks saņēma arī Lursoft speciālbalvu. Balvas saņēmējs pusfinālā ar savu stāstījumu pārliecināja, ka, būdams uzņēmuma vadībā pēdējos piecus gadus, meklējot un atrodot risinājumus šķietami bezcerīgās situācijās, pateicoties pragmatismam un neatlaidībai, panācis tīģera lēciena cienīgu izaugsmi. SIA SmartLynx Airlines no gandrīz bankrotējuša uzņēmuma 2008.gadā (68,7 milj.EUR apgrozījums un 7 milj.EUR zaudējumi) izaudzis līdz veiksmīgam un plaukstošam uzņēmumam, kas 2013.gadā apgrozījis 72,5 milj.EUR un guvis 4 milj.EUR peļņu.

Konkursa Biznesa tīģeris mērķis ir atrast un izcelt vadītājus, kuri ar savām zināšanām, aktīvu rīcību un mērķtiecīgu darbu ir nodrošinājuši uzņēmuma apgrozījuma pieaugumu, jaunu tirgu apgūšanu, tirgus daļas palielināšanos, oriģinālu pārdošanas veicināšanas pasākumu īstenošanu, klientu lojalitātes un apmierinātības palielināšanos, klientu apkalpošanas sistēmas pilnveidošanu vai citus nozīmīgus sasniegumus.

Biznesa tīģeris

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*