Lursoft news

Nāc uz ASV atzītākā biznesa mentora Joe Abraham meistarklasi

2014. gada 28. maijs

Jūnija pirmajā nedēļā Rīgā viesosies ASV atzītākais biznesa mentors, veiksmīgais uzņēmējs un BOSI metodes autors, Joe Abraham. Viņš ir arī slavenās, izdevniecībā McGrow Hill izdotās, grāmatas “Uzņēmēja DNS” (Entrepreneurial DNA) autors.

Joe Abraham

Pēc vairākus gadus ilgas uzņēmēju izpētes, viņš ir izstrādājis unikālu metodoloģiju Uzņēmēja gēna noteikšanai. Šo metodi sauc BOSI, tās nosaukumā ir četru Uzņēmēja gēna tipu pirmie burti- Būvētājs, Oportūnists, Speciālists un Inovators.

Joe Abraham izstrādāto BOSI metodoloģiju pielieto, lai atrisinātu klientu piesaistes, komandas optimizācijas un biznesa stratēģijas jautājumus ilgtermiņā.

Tā sniedz atbildes uz jautājumu, kāpēc daļa cilvēku var būt veiksmīgi uzņēmēji, daļa – veiksmīgi vadītāji, bet citi varbūt veiksmīgu ideju autori, kuriem biznesa vadība jāuztic partneriem, paturot savā pārziņā uzņēmuma inovāciju radīšanu un izstrādi.

BOSI metodes pamatā ir apjomīgs pētījums un uzkrātā uzņēmēja pieredze. Ne velti Joe ir izveidojis vairākus veiksmīgus uzņēmumus un investējis vairāk kā 20 jaunajos uzņēmumos. Par savu pieredzi un to, kā gūt panākumus, metodes autors sīkāk pastāstīs arī meistarklasē.

Daudzi uzņēmēji šobrīd jūtas iestrēguši, jo viņu bizness nenes gaidīto rezultātu. Uz BOSI metodoloģijas pamata ir izstrādāta starptautiski atzītā biznesa akselerācijas programma “BOSI Accelerator”. Izejot šo programmu, uzņēmumi atgriežas uz izaugsmes ceļa. Šoreiz uz ilgtspējīgas izaugsmes ceļa, jo tā tiek balstīta uz katra uzņēmēja unikālitāti, nevis veidota visiem pēc viena šablona. Šīs programmas dalībnieki jau samērā drīz nonāk nākamajā attīstības līmenī un uzrāda apskaužamu izaugsmes tempu. BOSI biznesa akselerācijas programma tagad būs pieejama arī Latvijas uzņēmējiem.

Ja vēlaties uzzināt, kā BOSI var palīdzēt Jūsu biznesam nonākt nākamajā izaugsmes līmenī, izmantojiet šo nebijušo iespēju tikties ar pašu metodes autoru šeit Rīgā.

Atnāciet un nosakiet savu Uzņēmēja gēnu! Iegūstiet vērtīgas jaunas atziņas sava biznesa izaugsmei, komandas veidošanai un sadarbības uzlabošanai!


Meistarklases norise:

5. Jūnijā, plkst. 10:00 – 13:00 Swedbank centrālajā ēkā.

Meistarklases cena vienai personai:

Esošajiem Swedbank Business Network dalībniekiem: EUR 25,00
+ PVN

Jaunajiem Swedbank Business Network dalībniekiem: EUR 50,00
+ PVN

 

Meistarklase pieejama tikai Swedbank Business Network dalībniekiem. Ja vēl neesat tam pievienojies, spiediet šeit! Reģistrācija Swedbank Business Network tīklā ir bez maksas un aizņem tikai dažas minūtes.

Ja esat Swedbank Business Network dalībnieks, piesakieties meistarklasei šeit

Vairāk par meistarklasi uzzināsiet šeit

“Tās būs neaizmirstamas, un, iespējams, Tavas vērtīgākās 3 stundas šogad! Šī ir metode, kas sniegs jaunas iespējas Tava biznesa attīstībai un klientu piesaistei.” 


Lai meistarklase sniegtu vēl vairāk noderīgas informācijas, pirms tās apmeklēšanas aizpildiet testu un uzziniet, vai esat Būvētājs, Oportūnists, Speciālists vai Inovators. Lai pieteiktos BOSI meistarklasei, noklikšķiniet šeit

Vēlaties pārliecināties, ka Joe ir tā vērts, lai apmeklētu meistarklasi? Noskatieties viņa runu TED, spiediet šeit. 

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.