Lursoft news

Saņem datus par personām ar atlaidi līdz 70%!

2014. gada 13. maijs

Ceturtdien, 15.maijā,  no plkst. 10.00 līdz 12.00 Lursoft saviem klientiem organizē Karstās stundas, kuru laikā ar atlaidi līdz pat 70% būs iespējams iegūt datus par personām, sākot ar informāciju par to dalībām, amatiem un pilnvarām, beidzot ar jauno pakalpojumu Personas dosjē.

Personas dosjē, kas Karsto stundu laikā būs pieejams ar 20% atlaidi, aptver visu aktuālo un vēsturisko informāciju, kas pieejama par personu Komercreģistrā, Uzņēmumu reģistrā, Maksātnespējas, Komercķīlu un Laulāto mantisko attiecību reģistra datu bāzēs, ļaujot arī uzzināt par personai piederošajiem  ganāmpulkiem, saistītajiem uzņēmumiem, ziedojumiem un publikācijām, kurās ietverts interesējošās personas vārds.

Papildus Personas dosjē, ceturtdien no plkst. 10.00 līdz 12.00 ar 70% atlaidi piedāvājam saņemt datus par personu dalībām, amatiem, nodrošinājumiem, atsauktajām pilnvarām, kā arī ziņas no Laulāto mantisko attiecību reģistra un iepazīties ar interesējošo personu saistību grafiem.

Nenokavē izdevīgo piedāvājumu uzzināt vairāk!

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.