Lursoft news

Lursoft piedalās E-prasmju nedēļā 2014

2014. gada 25. marts

Šonedēļ no 24. līdz 28.martam Latvijā norisinās E-prasmju nedēļa. To rīko Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, šogad par nedēļas galveno tēmu izvirzot e-prasmes nodarbinātībai un IKT karjerai, kā arī e-prasmes ikvienam.

E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas e-Skills for Jobs 2014 ietvaros, kas ir daļa no Grand Coalition for Digital Jobs iniciatīvas. Līdz šim Latvija bijusi viena no aktīvākajām E-prasmju nedēļas dalībniecēm, pērn pulcējot vairāk nekā 42 tūkstošus dalībnieku un iesaistot vairāk nekā 300 partnerus gan no ministrijas un nozaru uzņēmumiem, gan pašvaldībām, skolām un bibliotēkām.

Tāpat kā citus gadus, arī šogad E-prasmju nedēļā aktīvu dalību ņem Lursoft, viens no pieredzes bagātākajiem IT nozares uzņēmumiem Latvijā. Lursoft semināros ikviens tiek aicināts uzzināt par:

  • dažādiem publiski pieejamajiem reģistriem;

  • kā reģistros pieejamo informāciju var izmantot savā uzņēmējdarbībā;

  • kā iespējams automatizēti sekot līdzi izmaiņām dažādos reģistros, tai skaitā arī partneru un klientu kavētajiem maksājumiem un tiesas sēdēm;

  • kur internetā vienuviet lasīt vairāk nekā 100 laikrakstus;

  • u.c. noderīgu informāciju, kas būs labs palīgs gan darbā, gan mācību procesā, gan arī slēdzot darījumus.

Tuvākie Lursoft semināri:

  • 26.martā no 10:00 līdz 11:30 Ulbrokas bibliotēkā, Institūta ielā 1, LLU LTZI 2.stāvā;
  • 28.martā no 10:00 līdz 12:00 Salaspils novada domes zālē, Līvzemes ielā 8, Salaspilī. Salaspils pašvaldības rīkots seminārs “E-iespējas uzņēmējiem”.

Semināra noslēgumā interesenti iegūs DEMO (izmēģinājuma) piekļuvi Lursoft datu bāzēm, lai paši varētu izmēģināt darbu ar reģistriem.

Paud savu dalību E-prasmju nedēļai un aicini tajā iesaistīties arī savus draugus, savam personīgajam Facebook profilam pievienojot piespraudi! Piespraudi vari sākt nēsāt jau tagad, lai to pievienotu, spied uz kādu no šīm saitēm – šeit vai dodies uz LIKTA Facebook profilu.

 

Papildus informācija:

E-prasmju 2014 mājas lapa

E-prasmju pasākumu kalendārs

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*