Lursoft news

Lursoft sadarbībā ar projektu Trešais tēva dēls un Latvijas Banku organizē konkursu Atklāj monētu noslēpumus Lursoft laikrakstu bibliotēkā!

2014. gada 11. marts

Ikgadējās iniciatīvas Monētu dienas bibliotēkās ietvaros Lursoft sadarbībā ar publisko bibliotēku attīstības projektu Trešais tēva dēls un Latvijas Banku organizē konkursu Atklāj monētu noslēpumus Lursoft laikrakstu bibiotēkā. Konkursā aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš apmeklē kādu no vairāk nekā 800 Latvijas publiskajām bibliotēkām, kurās pieejama Lursoft laikrakstu bibliotēka News.lv.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekam jāapmeklē portāla www.news.lv sadaļa Konkurss un, sekojot norādēm, jāreģistrējas un pareizi jāatbild uz 15 jautājumiem. Lai starp sniegtajiem atbilžu variantiem izvēlētos pareizo, talkā iespējams ņemt arī www.news.lv meklētāju, jo Lursoft laikrakstu bibliotēka ik dienas tiek papildināta ar vairākiem simtiem jaunu rakstu gan no Latvijas centrālajām, gan reģionālajām avīzēm, ļaujot meklēt atbildes līdz pat 20 gadus senā rakstu arhīvā.

Konkursa noslēgumā starp dalībniekiem, kuri būs pareizi atbildējuši uz visiem konkursa jautājumiem, tiks noskaidroti septiņi laimīgie, kuri savā īpašumā iegūs Latvijas Bankas 2013.gada kolekcijas monētu.

Jānorāda, ka konkursā piedalās ne tikai individuālie dalībnieki, bet arī bibliotēkas, no kurām konkursa noslēgumā deviņas aktīvākās savā īpašumā saņems Lursoft sarūpētos kārumu grozus.

Konkurss norisināsies no 2014.gada 11.marta līdz 31.martam, vienlaikus ar Latvijas Bankas organizēto balsojumu Latvijas Gada monēta 2013.

 

Vēlam veiksmi konkursā!

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*