Lursoft news

Latvijas Avīze: Bez plāna ilgtermiņā

2014. gada 10. marts

“Vienīgi konkurence varētu mazināt elektroenerģijas un gāzes cenu pieauguma dinamiku un politisko manipulāciju riskus, uzskata eksperti. Diemžēl Baltijas valstīs un to enerģētiskajos savienojumos ar Eiropas tīkliem šī konkurence ir ierobežota un enerģētika jau sen ir kļuvusi par ieroci pasaules ietekmes sadalē, ” laikrakstam Latvijas Avīze norāda Fizikālās enerģētikas institūta vadošais pētnieks, Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas valdes priekšsēdētājs, Dr.sc.ing. Vilnis Krēsliņš.

Lursoft kopā ar Latvijas Avīzi rakstā “Bez plāna ilgtermņā”, apskata elektroenerģijas tirgu Latvijā, pētot arī, kādēļ pēc elektroenerģijas tirgus atvēršanas tarifi nekļūs zemāki.

Lursoft arī sagatavojis TOPu ar lielākajiem enerģētikas uzņēmumiem Baltijā pēc apgrozījuma, kuru priekšgalā izvirzījies mūsu pašu Latvenergo.

Lasīt visu rakstu: http://news.lv/Latvijas_Avize/2014/03/10/bez-plana-ilgtermina

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.