Lursoft news

Latvijas Avīze: No grāmatvežiem par analītiķiem

2014. gada 24. februāris

Auditoru kompānijas darbojas tādā tirgus nišā, kas sniedz priekšrocību redzēt, kādas ir svarīgākās problēmas un izaicinājumi mūsu uzņēmumiem. Līdz ar valsts ekonomikas rādītāju uzlabošanos pieaug arī savstarpējo darījumu aktivitāte, t. i., tiek pirkti un pārdoti uzņēmumi. Protams, neiztrūkstošas galvassāpes mūsu uzņēmējiem rada mainīgā likumdošana, t. sk. nodokļu jautājumos, kurai nepārtraukti jāpiemērojas.

Lursoft un Latvijas Avīzes veiktais pētījums parāda, ka auditoru kompāniju starpā joprojām pastāv sīva konkurence, ko apliecina arī to finanšu rezultāti, t. i., nav vērojama lielāko nozares uzņēmumu vienmērīga izaugsme, spriežot pēc apgrozījuma. Uzņēmumu rezultāti ir ļoti dažādi – vieni palielina apgrozījumu, otriem tas samazinās, trešie nopelna vairāk, citi to nespēj utt.

Latvijas Avīzes publicētajā pētījumā Indra Lazdiņa un Dace Skreija apkopojušas lielākās zvērinātu revidentu komercsabiedrības, kā arī izpētījušas auditoru kompāniju nākotnes attīstības plānus un uzzinājušas, ar kādiem šķēršļiem ikdienā revidentiem nākas saskarties.

Lasīt visu rakstu: http://news.lv/Latvijas_Avize/2014/02/24/no-gramatveziem-par-analitikiem

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*