Lursoft news

Latvijas Avīze: Pārliecināti par sevi un gatavi mainīties

2014. gada 10. februāris

Laikraksta Latvijas Avīze pirmdienas numurā publicēts Lursoft pētījums par IT nozares izaugsmi. Pētījumā norādīts, ka pasaules iekarošana ar Latvijā radītiem informācijas tehnoloģijas produktiem ir iespējama, taču vēl šobrīd Latvijā tapušās izstrādnes jau to sākotnējā fāzē pārceļo ārvalstu kompāniju īpašumā.

Pagājušais gads kopumā bijis labs gan a/s “Exigen Services Latvia”, gan visai Latvijas IT nozarei kopumā, vērtē a/s “Exigen Services Latvia” valdes priekšsēdētāja vietnieks Uldis Smilts. Būtisku artavu pērn IT kompānijām deva darbi, kas bija saistīti ar eiro ieviešanu. Tomēr arī šogad apgrozījuma palielinājums IT nozarei kopumā turpināšoties.

Prognozējot nozares attīstības virzienu, eksperti norāda, ka šogad IT nozares aktuālākie un svarīgākie aspekti būs drošība un efektivitāte, kā arī ļoti būtisks tālākās izaugsmes un attīstības faktors būs tieši starpindustriju sadarbība. Pasaulē IT nozare attīstās līdz ar jauno tehnoloģiju izaugsmi, lietotāju paradumu maiņu, aizvien aktuālāks ir drošības jautājums, kas ir izaicinājums daudziem IT produktu izstrādātājiem, saka “DPA” valdes loceklis Juris Vilders.

Pētījuma ietvaros, balstoties uz Lursoft datiem, publicēts arī Latvijas lielāko IT programmizstrādātāju tops.

 

Lasīt visu rakstu: http://news.lv/Latvijas_Avize/2014/02/10/parliecinati-par-sevi-un-gatavi-mainities

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*