Lursoft news

Lursoft Laikrakstu bibliotēkā News.lv pieejami jau vairāk nekā 5 miljoni publikāciju

2014. gada 16. janvāris

Ik dienas publicējot vairākus simtus laikrakstu, interneta portālu un ziņu aģentūras BNS rakstus, Lursoft Laikrakstu bibliotēkas News.lv arhīvā uzkrāti nu jau vairāk nekā 5 miljoni publikāciju. Ņemot vērā News.lv lasītāju interešu loku un dzīvesvietu, arī bibliotēkā publicēto rakstu joma aptver visdažādāko tematiku, sākot ar politiku, beidzot ar sadzīviskiem jautājumiem,vēstot par jaunumiem visā Latvijā un arī ārpus valsts robežām. Laika gaitā News.lv kļuvis par uzticamu sabiedroto gan uzņēmējiem un dažādu līmeņu menedžeriem, gan valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem, studentiem, bibliotekāriem un arī ārvalstīs dzīvojošajiem latviešiem, kuri vēlas būt informēti par valstī un viņu dzimtajā vietā notiekošo.

Lursoft Laikrakstu bibliotēkas News.lv apmeklētāju lasītākie raksti 2013.gadā:

1.)    SIA Forum cinemas pērn apmeklējuši 1,06 milj.skatītāju (Klientu Portfelis, 28.03.2013.)

2.)    Iespēja piedalīties Pētera Postaža gleznošanas meistardarbnīcā (Kuldīgas Novada Vēstis, 16.05.2013.)

3.)    Vēstniecība Lielbritānijā pieņems pasu pieteikumus tuvāk iedzīvotāju dzīvesvietai, t.sk. Nwery (baltic-ireland.ie, 17.10.2012.)

4.)    Latvijas vēstniecība Lielbritānijā sniegs konsulāros pakalpojumus Newry (Ziemeļīrijā) (baltic-ireland.ie, 13.11.2012.)

5.)    BALTIC PROPERTY TRUST ASSET MANAGEMENT maina nosaukumu un reģistrē izmaiņas valdē (Klientu Portfelis, 28.01.2013.)

Lursoft Laikrakstu bibliotēkā News.lv pašreiz lasītājiem pieejami gan lielākie centrālie izdevumi, tādi, kā Diena, Latvijas Avīze, Dienas Bizness un Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, gan arī reģionālie izdevumi un specializētie mediji, piemēram, portāls Vesels.lv, Iepirkumu uzraudzības biroja publikācijas u.c. Jānorāda, ka News.lv pieejamas ne tikai avīžu, portālu un ziņu aģentūru publicētās ziņas, bet arī pašu uzņēmēju sniegtā informācija par viņu pārstāvēto uzņēmumu aktualitātēm. Šādu iespēju jau ilgāku laiku nodrošina News.lv pakalpojums Uzņēmumu ziņas, kas ļauj ikvienam uzņēmējam bez maksas pievienot svarīgāko informāciju par viņa uzņēmuma aktualitātēm, rīkotajiem pasākumiem, akcijām un panākumiem. Svarīgi, ka pievienotā informācija ir pieejama ne tikai News.lv lasītājiem, bet arī redzama Kontaktu katalogā www.zo.lv.

Patlaban Lursoft Laikrakstu bibliotēkā News.lv lasītājiem pieejami 100 dažādi izdevumi, no kuriem vairāk nekā 70 ik dienas vai ar noteiktu regularitāti tiek papildināti ar jaunākajiem numuriem un rakstiem, ļaujot ērti sekot līdzi notikumiem gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Lai radītu uzskatāmu priekšstatu par News.lv pieejamajiem izdevumiem, sagatavota karte, kurā reģionu griezumā atainoti visi aktuālie Lursoft Laikrakstu bibliotēkā pieejamie laikraksti un portāli. Lai izdevumu pārklājums būtu vēl blīvāks un aptvertu pēc iespējas vairāk laikrakstu, Lursoft komanda pastāvīgi strādā pie sadarbības veidošanas ar novadu un pilsētu pašvaldībām.

Ņemot vērā, ka News.lv katru dienu tiek publicēti vairāki simti jaunu rakstu, lai nepalaistu garām sev svarīgāko informāciju par interesējošo tēmu, News.lv piedāvā izmantot Laikrakstu aģentu, ar kura palīdzību savā e-pastā saņemsiet ziņu, tiklīdz kādā no laikrakstiem vai portāliem tiks publicēta ziņa par Jums interesējošo tematiku.

Lai varētu ne tikai sekot līdzi interesējošajām tēmām, bet arī veikt rakstu analīzi, Lursoft Laikrakstu bibliotēkā tiek piedāvāts pakalpojums Publicitāte, ar kuras palīdzību iespējams uzzināt, cik bieži interesējošā persona, uzņēmums vai iestāde attiecīgajā laika periodā ir pieminēta preses slejās. Papildus tam, izvēlēto personu iespējams salīdzināt ar citu personu, iestāžu vai uzņēmumu publicitātes dinamiku, tādējādi gūstot priekšstatu par publicitātes kopsakarībām un sakritībām.

News.lv karte

 Papildus informācija:

Lursoft Laikrakstu bibliotēka News.lv: http://news.lv/library

Publicitāte: http://news.lv/publicity

Aģents: http://news.lv/agent
Karte: http://news.lv/about/news.lv

Uzņēmumu ziņas: http://news.lv/uznemumu-zinas

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*