Lursoft news

Ceturtdien no 10:00 – 12:00 visi finanšu dati būs pieejami ar 70% atlaidi!

2013. gada 5. novembris

Noteikti atceries Lursoft organizētās Laimīgās stundas, kuru laikā mūsu pakalpojumi bija pieejami par īpaši izdevīgām cenām. Zinot, ka izdevīgu cenu nekad nevar būt par daudz, Lursoft Laimīgo stundu ir pagarinājis, un grib paziņot Tev ko svarīgu.

Lursoft saviem klientiem sarūpējis īpaši priecīgu ziņu – tikai ceturtdien, 7.novembrī, laikā no plkst. 10:00 līdz 12:00 visi finanšu dati Lursoft.lv būs pieejami ar 70% atlaidi. Lai nepalaistu garām izdevīgo piedāvājumu, jau tagad atzīmē to savā plānotājā, un pastāsti par to arī saviem kolēģiem un draugiem.

Akcijas ietvaros 70% atlaide būs visiem Lursoft.lv datu bāzēs pieejamajiem gada pārskatiem, finanšu un izvērstajai analīzei, kā arī nozaru finanšu koeficientiem un uzņēmumu salīdzināšanai. Izdevīgi, vai ne? Tādēļ neaizmirsti – tikai ceturtdien, 7.novembrī, tikai no plkst. 10:00 – 12:00, tikai Lursoft.lv!

 

Vairāk par akcijā pieejamajiem finanšu datiem uzzini:

Gada pārskatu reģistrs: https://www.lursoft.lv/Lursoft_uznemumu_gada_parskatu_registrs.html

Finanšu analīze: https://www.lursoft.lv/finansu_analize.html

Uzņēmumu izvērstā analīze: https://www.lursoft.lv/uznemumu_izversta_analize.html

Nozaru finanšu koeficienti: https://www.lursoft.lv/nozaru_finansu_koeficienti.html

Uzņēmumu salīdzināšana: https://www.lursoft.lv/uznemumu-salidzinasana.html

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.