Lursoft news

Kampaņas Uzslavē labu servisu! ietvaros Lursoft pasniedz speciālbalvu projektam MindLink.lv

2013. gada 15. aprīlis

Jau devīto gadu pēc kārtas marts Latvijā tiek pasludināts par Laba servisa mēnesi, kura laikā ikvienam tiek dota iespēja uzslavēt uzņēmumus, valsts un pašvaldības iestādes. Aizvadītajā piektdienā svinīgā gaisotnē tika paziņoti 2013.gada uzslavētākie uzņēmumi un iestādes 3 kategorijās – Bizness patērētājam, Bizness biznesam un Valsts un pašvaldību iestādes.

Turpinot iepriekšējos gados aizsāktās tradīcijas, arī šogad kampaņas Uzslavē labu servisu! ietvaros Lursoft piešķīra savu specbalvu, kuru šogad saņēma MindLink.lv (PricewaterhouseCoopers SIA). Lursoft valdes locekle Daiga Kiopa: „Mūsuprāt, http://mindlink.lv ideja ir ļoti laba un sasaucas arī ar Lursoft darbības principiem – ne tikai sniegt augstvērtīgus pakalpojumus, bet arī izglītot, informēt, konsultēt klientus par svarīgākajiem jautājumiem, kas saistīti ar uzņēmējdarbību.”

MindLink.lv ir pirmais e-konsultants Baltijā, kurš vienpadsmit gadu laikā kļuvis par uzticamu palīgu ikdienas darbā gan Latvijas, gan starptautisku uzņēmumu vadītājiem, finanšu un nodokļu speciālistiem un grāmatvežiem, piedāvājot komentārus un skaidrojumus par saistošiem nodokļu un uzņēmējdarbības jautājumiem latviešu, krievu un angļu valodā.

Papildus informācija:

MindLink.lv: http://mindlink.lv

Apbalvoti uzslavētākie laba servisa uzņēmumi 2013: http://www.labsserviss.lv/?op=news&id=14303

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*