Lursoft news

Lursoft ieviesis izmaiņas uzņēmuma izziņas saņemšanas kārtībā

2013. gada 11. aprīlis

Informējam, ka, pastāvīgi pilnveidojot Lursoft pakalpojumus, esam ieviesuši izmaiņas uzņēmuma izziņā. Turpmāk Lursoft klienti varēs ērtāk saņemt nepieciešamos datus par uzņēmumiem.

Ātrā lēmuma pieņemšanas nolūkos izveidota Pamatdatu izziņa, kuru varat saņemt, spiežot uz uzņēmuma nosaukumu vai saiti „Viss par uzņēmumu”. Pamatdatu izziņā būs iekļauta juridiskā informācija, finanšu rādītāji un ziņas par amatpersonām.

Savukārt, lai iegūtu plašāku ieskatu uzņēmuma darbībā, tāpat kā līdz šim, klientiem ir saglabāta iespēja izziņas saturu veidot pašam, izvēloties Pilno izziņu, kura papildus ietver arī ziņas par dalībniekiem, izmaiņu žurnālu, vēsturiskiem datiem.

Augstu novērtējot savu klientu uzticību, Lursoft Eksperta abonentiem sagādājis patīkamu ziņu. Turpmāk visiem Eksperta abonentiem uzņēmumu izziņās bez maksas pieejami arī Finanšu rādītāji, kas parāda būtiskāko informāciju no uzņēmuma pēdējā iesniegtā gada pārskata –apgrozījumu, peļņu pēc nodokļiem, likviditāti, rentabilitāti un darbinieku skaitu, vienlaikus parādot šo rādītāju izmaiņu dinamiku, salīdzinājumā ar iepriekšējo finanšu gadu.

Lai gūtu plašāku ieskatu uzņēmuma finanšu datos, padziļinātas intereses gadījumā ir iespēja aplūkot interesējošos gada pārskatus vai Lursoft piedāvātos analītiskos pakalpojumus – finanšu analīzi, uzņēmumu izvērsto analīzi, u.c.

Aicinām ikvienu pievienoties Lursoft Eksperta abonentu lokam, sazinoties ar Klientu apkalpošanas daļu. E-pasts: info@lursoft.lv, tālrunis: 67844300.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*