Lursoft news

Māsiņa Zoja Runā droši. Varu aizvest un Atved mani. Parīt būs Lāča pakalpojums JEB Interesantākie pērn reģistrēto uzņēmumu nosaukumi

2013. gada 1. aprīlis

Lai arī kādas nebūšanas un krīzes vajātu Latvijas iedzīvotājus, nekas nespēj ietekmēt topošo uzņēmēju oriģinalitāti, domājot sava jaunā uzņēmuma nosaukumu.

2012.gadā kopumā LR Uzņēmumu reģistrā reģistrēti 16 890 jauni subjekti, tādēļ ir tikai likumsakarīgi, ka, lai nepazustu uz pārējo fona, ir jāatrod veids, kā savu biznesu padarīt pamanāmāku. Kāds to panāk, tirgū ieviešot inovatīvu produktu, vēl kāds cits piesaista ar interesantu reklāmu, bet ir arī tādi, kuri izvēlas firmai oriģinālu nosaukumu, kas bieži vien gan klientu, gan sadarbības partneru sejās raisa smaidu. Lai neturētu sveci zem pūra, Lursoft apkopojis pērn reģistrēto uzņēmumu nosaukumus, īpaši izceļot interesantākos no tiem.

Atsevišķi jauno uzņēmumu nosaukumi ļauj noprast to darbības sfēru, kā, piemēram, visticamāk, ka IK VARU AIZVEST un SIA Atved mani nodarbojas ar pasažieru vai kravu pārvadājumiem, savukārt, SIA Laiks ēst varētu būt kāda ēdināšanas uzņēmuma nosaukums, tāpat arī SIA Hungry Developers un SIA Tavs Personīgais IT Speciālists vedina domāt, ka uzņēmums savu darbu saistījis ar IT nozari. Tomēr jāatzīst, ka lielākā daļa jauno komersantu savām firmām devuši nosaukumus, kas nevieš ne mazākās aizdomas par to darbības jomu.

Lai noskaidrotu interesantāko pērn reģistrētā uzņēmuma nosaukumu, aicinām ikvienu izteikt savu viedokli, BALSOJOT!

Interesantākie 2012.gadā reģistrēto uzņēmumu nosaukumi:

JANVĀRIS

FEBRUĀRIS

MARTS

APRĪLIS

MAIJS

JŪNIJS

JŪLIJS

AUGUSTS

SEPTEMBRIS

OKTOBRIS

NOVEMBRIS

DECEMBRIS

Lai noskaidrotu, kurš no pērn reģistrēto uzņēmumu nosaukumiem Lursoft klientiem šķiet visinteresantākais, aicinām izteikt viedokli, BALSOJOT.

Uzvarētāju gaida noderīga dāvana no Lursoft! 🙂

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.