Lursoft news

Klientu Portfelis ieviesis jaunu monitoringa veidu – Mantojuma ziņas

2013. gada 5. marts

Paplašinot sniegto pakalpojumu klāstu, Klientu Portfelis ieviesis jaunu monitoringa veidu – Mantojuma ziņas.

Mantojuma ziņas sniedz aktuālāko informāciju par mantojuma atklāšanās gadījumiem, kā arī informē par pieteikšanās kārtību attiecīgajam mantojumam.

Izmantojot Klientu Portfeļa jaunieviesto monitoringu, turpmāk varēsiet ieekonomēt savu laiku, ko citkārt patērētu, regulāri iepazīstoties ar laikrakstā ievietotajām publikācijām, jo, piesakoties Mantojuma ziņu monitoringam, visu aktuālo informāciju saņemsiet savā e-pastā, kā arī varēsiet tai sekot līdzi vietnē klientuportfelis.lv.

Lai sāktu izmantot Mantojuma ziņu monitoringu, izveidojiet jaunu sarakstu, pievienojot tajā personu kodus un vārdus, uzvārdus, vai arī izvēlaties kādu no jau esošajiem sarakstiem. Mantojuma ziņu monitorings pieejams lietotājiem, kuri iepriekš pieteikušies visiem monitoringu veidiem, kā arī kā atsevišķs monitoringa pakalpojums visiem interesentiem.

Klientu Portfelis ir universāls darba rīks, kurš piedāvā plašu fizisko un juridisko personu monitoringu klāstu, kā arī sniedz iespēju veidot individualizētus klientu sarakstus, veikt tajos piezīmes un dalīties informācijā ar kolēģiem. Tāpat arī Klientu Portfelis nodrošina piekļuvi tiešsaistes kalendāram, kas ļauj plānot savu laiku, ievietojot tajā notikumus, atgādinājumus, tādejādi nodrošinoties, ka turpmāk neaizmirsīsiet norunātās tikšanās, jubilejas un ieplānotos zvanus klientiem.

Lai pieteiktos Klientu Portfeļa bezmaksas demonstrācijai vai uzzinātu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem, aicinām sazināties ar mums, zvanot uz tālruņa numuru 67844300, vai rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv.

Papildus informācija:

Par Klientu Portfeli: https://www.klientuportfelis.lv/lv/par-klientu-portfeli

Pieteikšanās Klientu Portfeļa izmēģinājumam: https://www.klientuportfelis.lv/lv/site/signup

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*