Lursoft news

Žurnāls TOP 500 izdots angļu valodā

2013. gada 1. marts

top 500

Izdevniecības Dienas bizness paspārnē pirmo reizi angļu valodā izdots lielāko uzņēmumu apskats TOP 500.

Žurnāla TOP 500 iznākšana jau 16 gadus ir gaidīts notikums biznesa vidē. Līdz šim lasītājiem žurnāls bijis pieejams tikai latviski, bet šogad pirmo reizi arī angļu valodā. “Var uzdot jautājumu – kāpēc tieši tagad? Atbilde, šķiet, ir pašsaprotama – Latvija pasaulē tiek uzskatīta par unikālu paraugu valsts budžeta fiskālajai disciplīnai, ekonomikas un strukturālām reformām, atjaunojot valsts konkurētspēju, atgūstot starptautisku investoru uzticību un iekarojot jaunus preču un pakalpojumu noietu tirgus. Latvijas izaugsme, pārvarot vienu no smagākajām finanšu krīzēm starp Eiropas Savienības dalībvalstīm, ir notikusi par spīti nedienām eirozonā un vairāku Eiropas valstu ekonomikas recesijai,” skaidro Izdevniecības Dienas Bizness galvenā redaktore Indra Lazdiņa.

Jaunais TOP 500 kā Latvijas uzņēmējdarbības vidi reprezentējošs izdevums “dosies līdzi” ārvalstu vizītēs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvjiem. Sadarbībā ar LR Ārlietu ministriju, žurnāls būs pieejams LR diplomātiskajās pārstāvniecībās ārvalstīs un gandrīz 20 ārvalstu pārstāvniecībās Latvijā un citās valstīs kā Taizeme, Malaizija un Koreja. Turpmākas sadarbības veicināšanai ar ārvalstu sadraudzības valstīm, pilsētām un citiem partneriem TOP 500 tiek dāvināts arī Prezidenta kancelejai un vietējām pašvaldībām. Žurnāls jau no 1. marta pieejams arī aviokompānijas AirBaltic biznesa klases pasažieriem, kā arī lidostas Rīga Business Lounge apmeklētājiem. Žurnāls bez maksas pieejams arī elektroniskā formātā – TOP 500 katrs interesents var atrast QR kodu un interneta adresi.

Žurnāla angliskā versija veidota, domājot par to, lai informācija būtu ārzemniekiem viegli uztverama. Piemēram, atšķirībā no izdevuma latviešu valodā, angliskā TOP 500 izdevumā visas summas pārrēķinātas eiro valūtā.

Izdevumu TOP 500 Dienas Bizness veido kopā ar ilggadējo sadarbības partneri Lursoft IT.

Informāciju sagatavoja: db.lv

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*