Lursoft news

Ēnu dienā Lursoft viesos uzņem četras ēnas

2013. gada 14. februāris

Vakar, 13.februārī, Latvijā nu jau trīspadsmito gadu pēc kārtas norisinājās Ēnu diena, kuru rīko Junior Achievement-Latvija (JAL). Ēnu diena tiek organizēta ar mērķi veicināt un pilnveidot skolēnos radošo potenciālu un uzņēmējspējas, dodot iespēju iepazīties ar interesējošās profesijas ikdienu.

Lai iepazīstinātu skolēnus ar IT uzņēmumu darbu, Ēnu dienas ietvaros Lursoft uzņēma ciemos četrus jauniešus, dodot iespēju iepazīt IT produktu speciālista, datormākslinieka, Klientu apkalpošanas nodaļas vadītājas un programmētāja darba specifiku. IT nozares specifikā uz dienu bija iespēja ielūkoties 11. klases skolniecei Martai no Saldus, 12.klases skolniecei Jolantai no Vecpiebalgas, 11.klases skolniecei Jūlijai no Daugavpils un 10.klases skolniekam Andrim no Balviem.

Lursoft Ēnu diena sākās ar stundu garu aktīvu diskusiju, kuras laikā tika spriests par darba iespējām un izaicinājumiem IT nozarē, kā arī jauniešiem bija iespēja uzzināt par IT nozari Latvijā un Eiropā, saņemot atbildes uz jautājumiem par darba iespējām nozarē, atalgojuma līmeni un Lursoft darba organizāciju.

Atlikušo dienas daļu ēnām tika dota iespēja iepazīt savu ēnojamo ikdienas darbu, piedaloties sapulcēs, vērojot veicamos darbus un arī pašiem piedaloties to izpildē.

Ēnu dienā šogad piedalījās vairāk nekā 10 000 jauniešu no visas Latvijas, kuri devās iepazīt savu izvēlēto profesiju ikdienu uz vairāk nekā 510 uzņēmumiem un iestādēm.

Lursoft Ēnu diena

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*