Lursoft news

Pasniegtas Efektīvas pārvaldības Gada balvas

2012. gada 11. novembris

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK), Valsts kanceleja un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) pasniedza Efektīvas pārvaldības gada balvas valsts, pašvaldību un privātā sektora izcilākajiem pārvaldības piemēriem. Galveno balvu – Gošas Huskivadzes darināto bronzas lauvas statuju ieguva – SIA Rēzeknes gaļas kombināts, Lauku atbalsta dienests, Jēkabpils pilsētas dome.

Privātajā sektorā par labas pārvaldības principu ieviešanu uzņēmējdarbībā, uzrādot izcilus finanšu rezultātus tika apbalvots Latgales gaļas pārstrādes uzņēmums SIA Rēzeknes gaļas kombināts. Uzņēmums ražo ap 300 sortimenta pozīcijas un aktīvi pārdod produkciju ārvalstīs, nodarbina 344 darbiniekus (kopš 2010.gada darbinieku skaits pieaudzis par 20%). Uzņēmuma peļņa uz 1 darbinieku – 2120 Ls, kā arī, salīdzinot ar 2010. gadu peļņu, pēc nodokļiem palielinājusies gandrīz 12 reizes. Uzņēmuma veiksmes stāsts – kvalitatīvs produkts!

Atzinības rakstu par labu pārvaldības principu ieviešanu uzņēmējdarbībā un efektīvu finanšu vadību, centralizējot administratīvās un loģistikas funkcijas, kā arī investējot ražošanas modernizācijā un mārketingā, saņēma A/S Laima. Uzņēmums nodarbina 364 darbiniekus, peļņa uz 1 darbinieku – 2471 Ls, bet, salīdzinot ar 2010. gadu, peļņa pēc nodokļiem palielinājusies vairāk kā 12 reizes. Uzņēmuma veiksmes stāsts ir samazinātas grupas uzņēmumu savstarpēji pārklājošās funkcijas.

Ceremonijas laikā tika pasniegtas arī žūrijas specbalvas. SIA Lursoft par labiem finanšu rezultātiem un ilggadēju sistemātisku darbu uzņēmuma finanšu pārvaldībā sveica tekstilizstrādājumu ražotāju SIA V.O.V.A.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*