Lursoft news

Dienas bizness: Mazkapitāla SIA apgroza miljonus

2012. gada 20. augusts

Pēc apgrozījuma un darbinieku skaita lielākajām mazkapitāla SIA ir pāris kopīgas iezīmes – ar tām nav iespējams sazināties vai arī tās nevēlas stāstīt par savu darbību.

Pētot pieejamos datus par lielākajām mazkapitāla SIA, atklājas vairāki visnotaļ pārsteidzoši fakti. Galvenokārt sākotnēji izbrīnu izraisa lielāko mazkapitāla uzņēmumu iespaidīgais apgrozījums, ko šķietami acumirklī pārdomājot, ir grūti savienot ar pašu terminu – mazkapitāla SIA.

Interesanti, ka, darbojoties tikai ar 1 Ls pamatkapitālu, SIA Baltmet Pro un arī SIA Zerox spējušas apgrozīt miljonus Ls.

No skopi pieejamās informācijas par uzņēmumu SIA Baltmet Pro (lielākā mazkapitāla SIA pēc apgrozījuma) var secināt, ka šis uzņēmums nodarbojas ar metālizstrādājumu, sanitārtehnikas ierīču un siltumtehnisko ierīču un to piederumu vairumtirdzniecības pakalpojumiem. Uzņēmuma juridiskā adrese ir reģistrēta Rīgā, Brīvības gatvē 410, tomēr jelkādu norādi par tā atrašanos šajā adresē atrast neizdodas.

Lasīt visu ziņu: http://news.lv/Dienas_Bizness/2012/08/20/Mazkapitala-SIA-apgroza-miljonus

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.