Lursoft news

Kijevā sācies Global Management Challenge sacensību fināls

2012. gada 19. aprīlis

Aizvakar, 17.aprīlī, Kijevā sākās Global Management Challenge (GMC) stratēģiskās vadības finālsacensību Starptautiskais fināls.

Latviju pārstāvēt Kijevā devās nacionālā fināla uzvarētāji – komanda “Arčers – Juniors” -, kas 25 valstu konkurencē, sacenšoties ar Angolu, Baltkrieviju, Ķīnu, Rumāniju un Honkongu, ieguva 2.vietu, tādejādi gūstot iespēju piedalīties sacensību finālā.

Šodien “Arčers – Juniors” komanda sacentīsies ar citiem pirmās kārtas uzvarētājiem (Grieķijas, Meksikas, Polijas, Brazīlijas, Ukrainas, Krievijas un Honkongas komandām).

Global Management Challenge (GMC) ir starptautiskas sacensības, kuru mērķis ir attīstīt jauno un esošo vadītāju praktiskās prasmes stratēģijas plānošanas un vadības jomā, lēmumu pieņemšanā, komandas darba plānošanā un organizē, pārmaiņu vadīšanā.

Arčers Juniors

Papildu informācija:

Strategija.lv: www.strategija.lv

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.