Lursoft news

Sveicam laikrakstu Dienas bizness 20 gadu jubilejā!

2012. gada 13. aprīlis

Šodien savu 20.jubileju kopš 1.avīzes numura iznākšanas atzīmē izdevums Dienas bizness. Divdesmit gadu laikā iznākuši 4 239 laikraksta numuri, piecpadsmit gadus pēc kārtas veidots Latvijas veiksmDienas biznessī gāko uzņēmumu TOP 500 saraksts un vienpadsmit gadus sadarbībā ar Lursoft izdevumā Gazele apkopoti Latvijas straujāk augošie uzņēmumi.

Lursoft laikrakstu bibliotēkā News.lv pieejami avīzes Dienas bizness numuri kopš 2008. gada septembra. Apkopojot datus, News.lv sastādījis TOP6 žurnālistu sarakstu, kuri šo gadu laikā bijuši autori visvairāk publikācijām:

  1. Lāsma Vaivare – 3 525 raksti
  2. Māris Ķirsons – 3 469 raksti
  3. Valters Paiders – 3 187 raksti
  4. Sandra Dieziņa – 2 778
  5. Vēsma Lēvalde – 2 457 raksti
  6. Madara Fridrihsone – 2 425 raksti.

Kopš 2008.gada septembra News.lv laikrakstu bibliotēkā TOP 3 lasītākie Dienas bizness raksti bijuši:

  1. Ķīlnieku komā – Tapeks piegādātāji (20.02.2009., Katrīna Iļjinska, Inese Helmane)
  2. Modernizējot lidostu, norakstīs zaudējumus (06.03.2009., Lāsma Vaivare, Oskars Prikulis, Ingrīda Drazdovska)
  3. Attīstītāji un bankas norakstīs zaudējumus (05.01.2009., Ingrīda Drazdovska).

 

Sveicam laikraksta Dienas bizness kolektīvu ievērojamajā jubilejā un jo īpaš i sirsnīgu paldies sakām izdevuma galvenajai redaktorei Indrai Lazdiņai, žurnālistiem Mārim Ķirsonam un Dacei Skreijai par veiksmīgo ilggadējo sadarbību.

Pietiek vienas piles tintes, lai ierosinātu domāt miljoniem cilvēku. /Dž. G. N. Bairons /

Jubileja ir laiks, lai pārdomātu notikumus, kas piedzīvoti iepriekšējos gados. Ir jānosvin priecīgie mirkļi, taču nedrīkst aizmirst arī ne tik laimīgos brīžus, jo tie devuši jaunu atspērienu un iemeslu tiekties uz jaunām virsotnēm.

Lai arī turpmākos gados Dienas bizness nezaudē savu neatkarību, radošumu, enerģiju un spēju būt informācijas līderim biznesa izdevumu jomā.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.