Lursoft news

Klientu portfelis piedāvā jaunumu – Gada pārskatu monitoringu

2012. gada 20. februāris

Sākot ar šā gada februāri klientu pārvaldības rīks Klientu portfelis piedāvā jaunu bezmaksas pakalpojumu – Gada pārskatu monitoringu.

Jaunais pakalpojums veidots ar mērķi, lai interesentiem nodrošinātu iespēju operatīvi saņemt informāciju par savu sadarbības partneru, klientu un konkurentu iesniegtajiem gada pārskatiem.

Izmantojot jauno monitoringu, Jums vairs nebūs katru dienu jāpārbauda, vai Lursoft datu bāzē ir pieejams jaunākais interesējošā uzņēmuma, biedrības vai nodibinājuma gada pārskats, jo informāciju par to saņemsiet savā e-pastā. Tādejādi ieekonomēsiet savu laiku un varēsiet vienkopus uzzināt, kuri no interesējošajiem gada pārskatiem ir pieejami, un nepieciešamības gadījumā iepazīties ar jaunāko finanšu informāciju Lursoft datu bāzē.

Pakalpojums bez maksas pieejams visiem Klientu portfeļa lietotājiem.

Lai aktivizētu gada pārskatu monitoringu:

  1. izvēlaties jau esošu sarakstu vai izveidojiet jaunu;
  2. klikšķiniet uz saites „Monitoringa iestatījumi”;
  3. izvēlaties pakalpojumu „Gada pārskatu monitorings”, kurā norādiet, kurus notikumus vēlaties monitorēt.

Pakalpojums Gada pārskatu monitorings Jums ļauj saņemt informāciju par to, kad datu bāzē pieejams jauns uzņēmuma gada pārskats iesniegtajā formātā, kad ievadīta bilance, naudas plūsma un peļņas / zaudējumu aprēķins, kā arī uzzināt, ja gada pārskats tiek anulēts.

Kā liecina Lursoft informācija, pagājušajā gadā iesniegts rekordliels gada pārskatu skaits. Proti, par 2010.finanšu gadu pārskatus kopskaitā iesnieguši 90 740 uzņēmumi un organizācijas, savukārt līdz šā gada 20.februārim Lursoft digitalizējis jau 3 591 pārskatu par 2011.gadu.

Klientu portfelis ir inovatīvs risinājums, kurš nodrošina iespēju ne tikai ērti pārvaldīt savu klientu sarakstus, bet arī tiem pievienot monitoringa pakalpojumus un izmantot plānotāju.

Papildu informācija:

Klientu pārvaldības rīks Klientu portfelis: https://www.klientuportfelis.lv

Informācija par Klientu portfeļa pieejamajiem pakalpojumiem: http://www.lursoft.lv/klientu-portfelis.html

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*