Lursoft news

Aicinām uz konferenci “Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas, to risinājumi”

2011. gada 24. novembris

Šā gada 28.novembrī Rīgas Latviešu Biedrības namā norisināsies žurnāla “Bilance” gadskārtējā konference “Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas, to risinājumi”.

Konferences laikā kopā ar grāmatvedības, nodokļu un citiem finanšu jomas speciālistiem dalībnieki atskatīsies uz aizvadītā gada aktuālākajām problēmām, kā arī būs iespēja iepazīties ar 2012.gadā gaidāmajiem aktuālākajiem notikumiem un izmaiņām finanšu jomā. Konferences noslēgumā tiks apbalvots konkursa “Gada grāmatvedis 2011” uzvarētājs.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar konferences atbalstītāja Lursoft aktualitātēm – grāmatvedības programmu Grāls un jaunumiem no Lursoft.

Izmantojot Lursoft datu bāzes, Jums ir iespēja izvērtēt savus sadarbības partnerus un klientus, tādejādi savlaicīgi novēršot iespējamos biznesa riskus. Lursoft piedāvā:

  • iespēju aplūkot uzņēmumu gada pārskatus;
  • datus par uzņēmumiem (amatpersonas, īpašniekus u.c.);
  • kredītatskaites (Creditreform, Baltrisk u.c.);
  • uzņēmumu darbības rādītājus (finanšu analīze, uzņēmumu salīdzināšana);
  • pārbaudīt uzņēmumus ES PVN reģistrā;
  • klientu pārvaldības rīku www.klientuportfelis.lv.

Par Klientu portfeli

Klientu portfelis ir universāla darba virsma, ar kuras palīdzību varat ērti pārvaldīt savu klientu datu bāzi. Klientu portfelis darbojas tiešsaistē ar uzņēmumu reģistra datu bāzi, kas Jums ļauj savu klientu sarakstus papildināt ar jauniem uzņēmumiem un to aktuālākajiem datiem. Izmantojot Klientu portfeļa sniegtās papildus iespējas, izveidotajiem sarakstiem varat pievienot monitoringa pakalpojumus, kā arī veikt piezīmes klientu kartiņās.

Izmantojot Klientu portfeļa piedāvātos monitoringa pakalpojumus, varat ērti sekot līdzi aktuālākajiem notikumiem izveidotajos klientu sarakstos. Patlaban Klientu portfelis piedāvā šādus monitoringus:

  • maksātnespējas monitoringu;
  • uzņēmumu reģistrēto datu izmaiņu monitoringu;
  • likvidācijas un reorganizācijas monitoringu;
  • fizisko personu monitoringu.

Speciālais piedāvājums konferences dalībniekiem!

Konferences dalībniekiem piedāvājam jaunumu – PVN reģistra monitoringu, ar kura palīdzību varēsiet sekot līdzi klientu reģistrēšanai vai izslēgšanai no PVN reģistra. Īpašais piedāvājums – iespēja monitorēt līdz 50 klientiem uz maksātnespējas notikumiem BEZ MAKSAS.

Lai klātienē iepazītos ar Klientu portfeļa plašajām iespējām, aicinām pieteikties BEZMAKSAS demonstrācijai.

Papildu informācija:

Par Klientu portfeli: http://www.lursoft.lv/klientu-portfelis.html

Grāmatvedības programma Grāls: http://www.grals.lv

Informācija par konferenci: http://www.lid.lv/lv/jaunumi/lasit/?news_id=541&pg=0

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*