Lursoft news

Lursoft tagad pieejama informācija arī par Somijā reģistrētajiem uzņēmumiem

2011. gada 3. oktobris

Ņemot vērā klientu ieteikumus, Lursoft paplašinājis Eiropas Biznesa reģistrā pieejamo valstu klāstu un patlaban ikvienam interesentam atkal tiek piedāvāta arī informācija par Somijā reģistrētajiem uzņēmumiem.

Lursoft sadarbībā ar Eiropas Biznesa reģistru (EBR) tiešsaistes režīmā nodrošina pieeju 19 Eiropas valstu reģistriem, piedāvājot informāciju par visiem izvēlētajā valstī reģistrētajiem uzņēmumiem. Atbilstoši katras valsts likumdošanai, EBR varat iegūt interesējošā ārvalstu uzņēmuma reģistrācijas un finanšu datus.

Lietotājiem par Somijā reģistrētajiem uzņēmumiem pieejama šāda informācija:

  • statuss;
  • tiesiskā forma;
  • reģistrācijas datums un numurs;
  • reģistrētais pamatkapitāls;
  • pēdējā gada pārskata iesniegšanas datums;
  • adrese;
  • amatpersonu saraksts (amatpersonas vārds, uzvārds, ieņemamais amats u.c. informācija);
  • dokumenti, kurus uzņēmums iesniedzis Somijas uzņēmumu reģistrā.

EBR ir organizācija, kura apvieno Eiropas uzņēmumu reģistru sistēmas, un tās mērķis ir nodrošināt vienotu uzņēmumu datu bāzu apmaiņu tiešsaistes režīmā.

Informācija gan par Somijā, gan citās Eiropas valstīs reģistrētajiem uzņēmumiem pieejama gan Lursoft abonentiem, gan lielāko internetbanku lietotājiem – AS “Swedbank”, AS “SEB Banka”, DnB NORD Banka, AS “Norvik Banka”, Nordea banka, AS “Latvijas Krājbanka” un AS “Citadele banka”.

Papildu informācija:

Eiropas Biznesa reģistrs: http://www.lursoft.lv/eiropas_biznesa_registrs.html

Oficiālā Eiropas Biznesa reģistra mājas lapa: http://www.ebr.org/

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.