Lursoft news

Lursoft atbalsta biznesa ideju konkursu “Ideju kauss 2011”

2011. gada 27. jūnijs

Atbalstot uzņēmējdarbības vides attīstību, Lursoft jau otro gadu pēc kārtas kļuvis par biznesa ideju konkursa “Ideju kauss” atbalstītāju.

Otrdien, 28.jūnijā, norisināsies konkursa “Ideju kauss 2011” atklāšana. Pasākuma ietvaros arī tiks prezentēta jaunā mājas lapa, kurā līdz pat šī gada 15.augustam būs iespēja ikvienam vismaz 18 gadus vecam cilvēkam iesniegt savu inovatīvo biznesa ideju, pretendējot uz balvu līdz pat 5000 latu vērtībā un citām vērtīgām balvām savas biznesa idejas attīstībai.

„Ideju Kauss” ir VA ”Latvijas Investīciju attīstības aģentūra” (LIAA) organizēts konkurss, kas Latvijā norisināsies jau piekto gadu. Latvijā konkurss ir kļuvis par labi zināmu nacionāla mēroga inovatīvu ideju radīšanas un atbalsta instrumentu. „Ideju Kauss” ir biznesa ideju konkurss, kas dod iespēju ikvienam pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam īstenot savu biznesa ideju un iegūt biznesa sākšanai nepieciešamās prasmes, pieredzi, kontaktus un finansējumu. Konkursa mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanos un sekmēt Latvijas ekonomikas atkopšanos un izaugsmi „Ideju kauss 2011”organizē LIAA, rīkotājs un stratēģiskais partneris – Biznesa Augstskola „Turība”, stratēģiskais partneris – SEB Banka. Projekts tiek īstenots darbības programmas “Uzņēmējdarbība un inovācijas aktivitātes”, “Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros, nodrošinot Eiropas Savienības fondu projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” īstenošanu.

Pērn konkursā tika saņemti 677 ideju pieteikumi, savukārt galveno balvu ieguva Jāņa un Ērika Zaharana ideja par gudras velonovietnes izveidi. Abu jauniešu izstrādātā ideja paredz ieviest velonovietnes, kuras pasargās velosipēdus no to aizdzīšanas.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*