Lursoft news

Aicinām uzņēmumus pieteikties kampaņai “Uzslavē labu servisu!”

2011. gada 9. februāris

Sākusies pieteikšanās kampaņai “Uzslavē labu servisu!”, kuras ietvaros jau septīto gadu marta mēnesī visa sabiedrība varēs novērtēt labu apkalpošanu un uzslavēt uzņēmumus, iestādes un to darbiniekus.

Kampaņas būtība, kā katru gadu, ir aicinājums visai sabiedrībai – novērtēt pozitīvo mums apkārt un uzslavēt cilvēku, kas mums kādā uzņēmumā vai iestādē sirsnīgi uzsmaida, palīdz atrisināt kādu problēmu vai vienkārši viesmīlīgi apkalpo. Savukārt uzņēmumam vai iestādei tas ir lielisks veids, kā saņemt atgriezenisko saiti no sava klienta un profesionālu sniegtā klienta servisa novērējumu.

Kampaņā var iesaistīties jebkurš uzņēmums, pieteikšanās notiek līdz 28.februārim, nosūtot pieteikuma anketu, ko var atrast mājas lapā www.labsserviss.lv. Dalības maksa kampaņā ir 20 LVL (bez PVN).

Kampaņas laikā apkalpošanas vietās martā tiek izvietoti kampaņas atribūti, ko pēc savas izvēles pasūta uzņēmums un Labs serviss pārstāvji bez maksas piegādā. Plakāti, uzlīmes un citi atribūti aicina “Uzslavē labu servisu!”.

Jebkurš klients Jūs var uzslavēt vairākos veidos:

  • www.labsserviss.lv ierakstot uzslavu jaunajā uzslavu formā;
  • Zvanot uz informatīvo tālrunu 1188;
  • Sūtot SMS uz 1188 ar kodu MARTS un uzslavas tekstu (bezmaksas);
  • Jūsu apkalpošanas vietās aizpildot anketiņu (ja esat izvēlējušies izvietot pie sevis aptaujas kastes).

Kampaņu veido divas vienlīdz būtiskas sadaļas – sabiedrības uzslavas, kas tiek izteiktas visu marta mēnesi par dalībuzņēmumiem, un klientu profesionāls servisa novērtējums, ko veic mūsu sadarbības partneris TNS Latvia.

Dalībnieku klientu servisa novērtējums šogad tiek ieviests pirmo reizi un sniegs neatsveramu pievienoto vērtību uzņēmumiem, kas piedalās kampaņā. Šīs kampaņas sadaļas ietvaros uzņēmumus apmeklēs „slepenie pircēji”. Šī sadaļa sniegs 50% no kopvērtējuma, tādejādi palielinot iespējas arī mazākiem uzņēmumiem nokļūt uzslavētāko uzņēmumu vidū!

Aprīļa sākumā tiks noteikti un paziņoti uzslavētākie uzņēmumi 14 dažādās nozarēs.

Labi vārdi vairos labus darbus!

Papildu informācija:

www.labsserviss.lv

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*